• English (English)
  • العربية (Arabic)
 قاب کلید و پریز کریستال

انواع کلید و پریز: کلید و پریز کریستال مدل هنری

 قاب کلید و پریز کریستال مدل هنری
کلید و پریز لوکس

قاب کلید وپریز مدل هنری

قاب کلید و پریز فده سری کریستال از آلیاژ برنج و با استفاده از کریستال های سواروسکی تراش خورده با زیبایی و درخشندگی خاص و منحصر بفرد طراحی شده اند. این قاب های کلید و پریز جواهر نشان در دو مدل SAND & VELVET & DÉCOR "شن و مخمل و دکور" و CLASSIC ART "هنر کلاسیک" طراحی شده اند که هر دو با تلالو و درخشندگی خیره کننده خود زیبایی محیط را چندین برابر می کنند.
قاب کلید و پریز کریستالی فده مدل "هنر کلاسیک" از قرارگرفتن تعداد زیادی از کریستال های سواروسکی با نظم و ظرافت بسیار زیاد بر روی بدنه برنجی این قاب طراحی شده است که تلالو و درخشش منحصر بفردی دارد و در سری نسخه های محدود LIMITED EDITION این مجموعه قرار گرفته است.
البته این مدل از سری نسخه های محدود به دلیل اینکه یکی از زیباترین و فاخرترین مدل های این مجموعه است به صورت قابل توجهی در مکان های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد و این امکان برای این قاب کلید و پریز لوکس وجود دارد که با قاب های هالوژن کریستالی نسخه های محدود LIMITED EDITION به طور همزمان مورد استفاده قرار گیرد که ترکیب این دو بسیار خیره کننده بوده و سبب ایجاد یکپارچگی در طراحی فضای دکوراسیون داخلی می گردد.

یکی دیگر از مدل های جواهر نشان فده، مدل هنری آن است که از کنار هم گذاشتن مجموعه متراکمی از کریستال های سواروفسکی تشکیل شده. زیبایی و درخشندگی فوق العاده این مدل قاب کلید وپریز مجمعه فوق العاده لوکس و زیبایی را در بین .فریم های کلید و پریز فده ایجاد کرده است رنگ های نقره ای و طلایی براق این مدل نیز با پایه ای از فلز برنج نمایشی خیره کننده از هنر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است.
یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار  قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود. 
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

قاب کلید و پریز کریستال مدل هنری:

 قاب کلید و پریز کریستال
 فریم کلید کریستال
seina-size
محصولات مرتبط: