• English (English)
فده ایران

 قاب هالوژن رنگی فده مدل کوردوبا 

قاب هالوژن رنگی گرد
قاب هالوژن رنگی گرد

مشخصات قاب هالوژن کوردوبا:

قاب هالوژنفده مدل کوردوبا رنگی SMALTO ITALIANO CORDOBA، دایره ای شکل با قطر12.4 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر می باشد که از آن در گردبر های سایز 6، 8و 10 مورد استفاده قرار می گیرد. قاب هالوژنسقفی رنگی کوردوبا مناسب برای سبک اندلس دکوراسیون داخلی Andalusian décor style از جنس پایه آلیاژ برنج و با روکش میناکاری ایتالیایی کار دست هنرمندان در 5 رنگ صدفی، مشکی، قرمز، سبز، آبی طراحی شده است. وزن این قاب هالوژن 586 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن سینا  کوردوبا یکی از مدل های شیک و زیبا برای استفاده در سقف است، برآمدگی این قاب باعث بیشتر دیده شدن آن روی سقف و همچنین تمرکز بیشتر نور و کم شدن پخش شدگی آن است. طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن کوردوبا در حقیقت مدل لوکس تر و رنگی مدل هایی مانند سینا از کالکشن توسکانا ست. همچنین مدل چرخشی این فریم هالوژن را نیز در قاب هالوژن کوردوبا چرخشی ببینید و یا حتی این مدل ها را با هم در دکوراسیونتان ترکیب کنید.
لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن کوردوبا:

 قاب هالوژن گرد FD1019OPENOP
 هالوژن سقفی جدید FD1019NEENOP
 قاب هالوژن FD1019VEENOP
 هالوژن سقفی اسپانیایی FD1019ROENOP
اندازه قاب هالوژن کوردوبا
قطر 12.4 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط:

مقالات