• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

نام محصول: کلید و پریز مدل کورینتو فده کالکشن BELLE EPOQUE

کلید و پریز مدل کورینتو فده کالکشن BELLE EPOQUE
کلید و پریز مدل کورینتو فده کالکشن BELLE EPOQUE

کلید و پریز مدل کورینتو فده کالکشن BELLE EPOQUE

قاب کلید و پریز فده کالکشن "ب.ل.اپوک" مدل CORINTO "کورینتو" از جنس کورین (کوارتز) DuPont™ Corian® می باشد که متریالی تطبیق پذیر با هر محیطی است و انتخاب اول برای محیط هایی همچون آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است. قاب کلید و پریز کورینتو در سه رنگ متفاوت مرمرین، کوارتز سیاه و سرخ طراحی و ساخته شده است.

مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.

این فریم را می توانید با انواع هالوژن های رنگی و همچنین دوارکوب های رنگی ست کنید برای نمونه فریم کوارتز قرمز را با قاب هالوژن مربعی سینا و دیوارکوب رنگی سینا استفاده کنید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز فده مدل کورینتو:

کلید و پریز خارجی
 کلید و پریز اسپانیایی
کلید و پریز فده
سایز قاب کلید و پریز