• English (English)
قاب هالوژن

قاب هالوژن تک شاخه سینا مربعی

قاب هالوژن پایه بلند مربعی
قاب هالوژن پایه بلند مربعی

مشخصات قاب هالوژن تک شاخه سینا مربعی امپوریو:

قاب هالوژن تک شاخه فده مدل سینا مربعی امپوریو EMPORIO SIENA SQUARE، تلفیقی از کالکشن سینا مربعی و امپوریومی باشد به این صورت که از یک پایه اصلی به شکل فریم هالوژن توکار مدل سینا مربعی با عرض 13 سانتی متر و قطر برش 9.5 سانتی متر و یک نورپرداز با ارتفاع 25.2 سانتی متر از طرح امپوریو بر روی این پایه از جنس آلیاژ برنج طراحی شده است. این قاب هالوژن در گردبر های سایز 10 قابل استفاده است. این نورپرداز قابلیت چرخش و جهت دهی نور را دارد و از آن برای نورپردازی بر روی پرده، تابلو و.. استفاده می شود. این چراغ سقفی کلاسیک در 4 رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی شده است که متناسب با رنگ آمیزی فضای دکوراسیون داخلی انتخاب گردد. وزن این قاب هالوژن توکار860 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،انتخاب قاب هالوژن به محل نصب و قصد شما برای استفاده از آن وابستگی کامل دارد،قاب هالوژن پایه بلند یکی از انواع قاب هالوژن است که استفاده های خاص تری دارد به عنوان مثال در نمایشگاه های نقاشی،نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش به عنوان چراغ بالای تابلو فرش و یا حتی در منزل برای نورپردازی اطراف یک تابلو و یا پرده و غیره.خاصیت بسیار مناسب این هالوژن قابلیت چرخشی بودن آن است شمامی توانید پایه های این فریم را به هر سمتی که می خواهید بچرخانید و از بازی با نور لذت ببرید.برخلاف مدل امپوریو تک شاخه این مدل یک پایه بلند دارد که حالتی لوسترمانند یا چراغ سقفی به هالوژن شما می دهد. پایه ی این قاب مربعی شکل است و می توانید آن را با هالوژن سینا مربعی ساده و یا با انواعی از کلید و پریز مثل کلید وپریز لوکس سن سباستین در نورپردازی خود ترکیب کنید.

طر ح های موجود روی قاب هالوژن چرخشی پایه دار همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن تک شاخه سینا مربعی امپوریو:

هالوژن لوکس FD1063FCB
قاب هالوژن لوکس FD1063FOB
هالوژن سقفی لوکس FD1063FOP
هالوژن برنزی FD1063FPB
سایز قاب هالوژن پایه بلند
عرض 13 سانتیمتر
قطر برش 9.5 سانتیمتر
ارتفاع 25.2 سانتی متر
محصولات مرتبط: