• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

نام محصول: قاب کلید و پریز فده مدل گرانادا GRANADA

قاب کلید و پریز فده مدل گرانادا GRANADA
قاب کلید و پریزرسمی

فریم کلید و پریز فده مدل گرانادا

قاب کلید و پریز فده مدلGRANADA "گرانادا"، برگرفته از سبکی از اهالی شمالی آفریقا (Moorish Art) ، سبک دکوراسیون کلاسیک مدل اندلس می باشد، کلید و پریز گرانادای فده به عنوان یکی از نمونه های اقتصادی و به عبارت دیگر کلید و پریز با قیمت مناسب این مجموعه در نظر گرفته شده است . کلید و پریز گرانادا یکی از انتخاب های مناسب برای شرکت های ساختمانی جهت نصب در برج ها و مجتمع هایی با تعداد واحد بالا می باشد.
طراحی خاص مدل گرانادا به خاطر تلفیقی از مدل های کلاسیک و ساده و مدل های با حاشیه است، ایجاد اختلاف ارتفاع از پایه تا قسمت شاسی  دید سه بعدی به این فریم داده است و در نتیجه آن را برای استفاده در تمامی فضاها مخصوصا فضاهای رسمی و لوکس مناسب نموده است. ضمنا انواع مکانیزم ها در این فریم ها قابل استفاده هستند.یعنی می توانید در این فریم هم از مکانیزم لمسی استفاده کنیدو هم از شاسی های سنتی و هم از کلید های دوار.
جنس قاب کلید و پریز گرانادا، از آلیاژ زاماک (ترکیبی از مس، روی و آلومینیوم و منیزیم) است که با طراحی ظریف و هنرمندانه جهت خلق فضای منحصر بفرد یک ساختمان لوکس طراحی شده اند. روکش دست ساز قاب های کلید و پریز مدل گرانادا در رنگ های طلایی، نقره ای، مسی، برنز، پتینه سفید و رنگ گرافیت می باشد. قاب کلیدوپریزگرانادا فده، شامل قاب کلید و پریز تک خانه، قاب کلید و پریز دوخانه، قاب کلید و پریز سه خانه و قاب کلید و پریز چهار خانه است که جهت استفاده ی بهینه از فضا و یکدست نمودن کلید و پریزها میتوان از این قاب ها استفاده نمود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز فده مدل گرانادا:

کلید و پریز شیک و ارزان
کلید و پریز خارجی
کلید و پریز ظریف
قاب کلید و پریز مدرن
کلید و پریز اسپانیایی
seina-size
محصولات مرتبط: