• English (English)
قاب هالوژن لوکس

قاب هالوژن ضدآب فده مدل کوردوبا با شیشه مات/شفاف IP44 

ip44opaque-cordoba-lighting-collection
ip44opaque-cordoba-lighting-collection

مشخصات قاب هالوژن کوردوبا ضد آب با شیشه مات/شفاف:

قاب هالوژنفده مدل کوردوبا ضدآب به شکل دایره با قطر 12.4 سانتی متر و قطر برش 7 می باشد و مناسب برای گردبر های سایز 6، 8و 10 می باشد. شیشه ای در جلوی لامپ در قاب هالوژن سقفی کوردوبا قرار می گیرد که می تواند مات و یا شفاف باشد و از آن جهت ایجاد نورپخش و متمرکز استفاده می شود.قاب هالوژن سقفی کوردوبا از جنس آلیاژ برنج و روکش های کار دست , و همچنین روکش های IP ضدآب مختلف جهت استفاده در فضاهای مرطوب همچئن سرویس بهداشتی، حمام استخر و ... در چهار رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده اند. وزن چراغ هالوژن کوردوبا 586 گرم است.
یکی از مواردی که در انتخاب قاب های هالوژن باید به آن دقت کنیم اسن است که این قاب را در چه مکانی استفاده خواهیم کرد، در فضاهای داخلی مثل اتاق ها راهرو ها و یا سالن ها هر یک با توجه به شکل وساختارشان تجهیزات نورپردارزی متفاوتی را می طلبند اما یکی از عوامل مهم رطوبت موجود در آن فضاست، جدای از اینکه با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ای استفاده از قاب های هالوژن در مکان هایی مثل سرویس بهداشتی و حمام و یا نورپردازی حیاط است، برای اینگونه محیط ها انتخاب قاب هالوژن ضدآب مانند هالوژن ضدآب کوردوبا بهترین گزینه هاست.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن سینا کوردوبا یکی از مدل های شیک و زیبا برای استفاده در سقف است، برآمدگی این قاب باعث بیشتر دیده شدن آن روی سقف و همچنین تمرکز بیشتر نور و کم شدن پخش شدگی آن است. طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است. مدل چرخشی این فریم هالوژن را نیز در قاب هالوژن کوردوبا چرخشی ببینید و یا حتی این مدل ها را با هم در دکوراسیونتان ترکیب کنید. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن ضد آب کوردوبا با شیشه مات/شفاف:

قاب هالوژن ضد آب FD1038RCB
هالوژن سقفی ضد آب FD1038ROB
هالوژن سقفی خارجی FD1038ROP
فریم هالوژن ضد آب FD1038RPB
قاب هالوژن ضدآب
قطر 12.4 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: