• العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

انواع کلید وپریز: کلید و پریز چینی فده 

کلید و پریز چینی
 PORCELAINE

کلید و پریز چینی فده مدل PORCELAIN

قاب کلید و پریز فده کالکشن "ب.ل.اپوک" مدل PORCELAIN "چینی" ترکیبی از پارسلین (چینی) و آلیاژ برنج است که با کیفیت بسیار بالا و از طرح های بسیار خاص و منحصربفرد چینی ساخته شده است. قاب کلید و پریز چینی ایده ال برای فضای آشپزخانه می باشد و رنگ بندی آن قابل ست کردن با رنگ آمیزی فضای دکوراسیون داخلی می باشد. به دلیل تنوع بسیار زیاد در متریال پارسلین (چینی)، امکان ایجاد طرح های متنوع از این مدل از قاب کلید و پریز وجود دارد. رنگ بندی پارسلین های با نقوش بسیار ظریف آبی، مشکی، قهوه ای، سبز، سرخابی و آبی آسمانی از نمونه های پرطرفدار این مدل از کلید و پریز می باشد.

این مدل از کلید و پریز را به راحتی می توانید با قاب های هالوژن رنگی مثل قاب هالوژن رنگی فایرنزه و یا چراغ سقفی رنگی سینا ست کنید، روکش این فریم کلید و پریز با با گل های چینی برجسته روی آن حس لطافت و ظرافت خاصی به شما می دهند.

مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز از جنس چینی فده مدل PORCELAIN:

کلید و پریز لوکس
کلید و پریز فده
کلید و پریز خارجی
PORCELAIN
سایز قاب کلید و پریز
محصولات مرتبط: