• English (English)
قاب هالوژن

انواع قاب هالوژن: هالوژن فده مدل سینا SIENA کالکشن توسکانا TOSCANA

siena-lighting-toscana-collection
siena-lighting-toscana-collection

مشخصات قاب هالوژن سینا:

قاب هالوژن فده مدل سینا SIENA، به شکل دایره با قطر 10 سانتی متر و سایز برش 7 می باشد که مناسب برای استفاده در گرد برهای سایز 6 و 8 است. قاب هالوژن سینا ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش کار دست می باشد و قابلیت استفاده با کلید و پریز سینا از همین طرح در محیط طراحی را داراست. قاب هالوژن کلاسیک سینا در 4 رنگ نقره ای، طلایی، برنز و پتینه سفید و طلایی است. وزن این هالوژن 360 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لاامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هلوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن سینا یکی از مدل های شیک و زیبا و در عین حال ساده برای استفاده در سقف است، برآمدگی این قاب باعث بیشتر دیده شدن آن روی سقف و همچنین تمرکز بیشتر نور و کم شدن پخش شدگی آن است. طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد.

لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن سینا:

قاب هالوژن لوکس FD1006RCB
قاب هالوژن سقفی FD1006ROB
قاب هالوژن فده FD1006ROP
قاب هالوژن زیبا FD1006RPB
سایز قاب هالوژن سینا
قطر 10 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط:

مقالات