• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

انواع کلید و پریز: کلید و پریز چوبی فده 

قاب کلید و پریز چوبی
کلید و پریز چوبی فده کالکشن BELLE EPOQUE

کلید و پریز چوبی فده

قیمت کلید و پریز طرح چوب

کلیه قاب های کلید و پریز این مجموعه از مواد اولیه با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است. قاب کلید و پریز فده کالکشن "ب.ل.اپوک" مدل WOOD "چوب" حس طبیعی را به محیط دکوراسیون داخلی می دهد چراکه در آن از ترکیب چوب طبیعی با کیفیت بالا و آلیاژ برنج استفاده شده است. استفاده از چوب های طبیعی با رنگ تیره تر فضا را گرم و دلنشین میسازد و به راحتی با مبلمان قابل ست کردن است. هر فضا، ویژگی های مخصوص به خود را دارد به همین دلیل از قاب های کلید وپریز چوبی با روکش های مختلف در فضاهای مختلف میتوان استفاده نمود تا نهایت هماهنگی و یکپارچگی در محیط فضای دکوراسیون داخلی ایجاد گردد. چوب آلبالو، بلوط و WENGE (چوب تیره از آفریقا) که یک چوب بسیار غنی و با کیفیت است از جمله چوب های بکار رفته در در قاب کلید و پریز چوبی فده می باشند.


فریم کلید و پریز چوبی برای دکوراسیون هایی که فضایی آرام و نزدیک به طبیعت دارند بسیار مناسب است، حس گرما و زنده بودن رنگ چوب شمارا به هدفتان از دکوراسیون چوبی نزدیک میکند، چوب به کار رفته در این قاب ها در سه طیف رنگی متفاوت تیره، روشن و متوسط است. شما می توانید این طرح چوب را با پارکت،کف چوبی یا کاغذ دیواری خود ست کنید. 
همچنین می توانید از این کلید و پریز های چوبی در آشپزخانه خود استفاده نموده و آن را با کابینت های چوبی خودتا ست کنید.پایه این فریم ها فلز برنج است پس خیالتان از لخاظ دوام و کیفیت راحت باشد. به یاد داشته باشید چوب قدرت بی نهایتی در ست شدن با سایر اجزای دکوراسیون را دارد. حضور قفسه های چوبی در، کمدهای چوبی،کنسول ها و قاب های چوبی، کفپوش های چوبی و قاب ها و قفسه ها،همه گی معجزه حضور چوب را در فضای داخلی به شما نمایش می هند. پس اگر فضایی گرم و صمیمی دارید، چوب را فراموش نکنید.

مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.

کلید و پریز طرح چوب :

کلید و پریز طرح چوب
کلید و پریز چوب
قاب پریز چوبی
seina-size