فده چراغ دیواری

چراغ دیواری ضد آب باری BARI IP54

چراغ دیواری مدل باری
چراغ دیواری مدل باری

چراغ دیواری ضد آب مدل باری

دیوارکوب فده مدل باری BARI ،یکی از مدل های چراغ دیواری روکار می باشد که از جنس آلیاژ برنج و روکش کار دست در رنگ های طلایی، برنز، پتینه سفید و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. این مدل چراغ دیوارکوب میتواند همراه با یک لایه شیشه مات/شفاف در جلوی محفظه لامپ و یا بدون آن باشد و همچنین چراغ دیواری با روکش ضدآب IP54 جهت استفاده در محیط های مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. وزن چراغ دیوارکوب کلاسیک باری 702 گرم است.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشودو با عث ایجاد نازیبایی نشود.
در ساختمان های با ندیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجادنمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار و مهمان ایجاد میکند.
برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا و پایینی استفاده کنید
از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نور دارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ دیواری روی این لینک کلیک کنید .

دیوارکوب ضدآب با نور پایین مدل باری :

چراغ دیواری مخصوص حیاط
چراغ دیواری ضد آب
چراغ دیواری رو به پایین
چراغ دیواری مناسب حیاط
سایز دیوارکوب باری
ارتفاع 130 میلی متر
عرض 94 میلی متر
ارتفاع 95 میلی متر
محصولات مرتبط: