نورپردازی اتاق خواب، با ریسه های LED ستاره ها را مهمان اتاق خواب خودتان کنید!استفاده از قاب هالوژن در نورپردازی


استفاده از قاب کلید و پریز در طراحی داخلی


استفاده از دیوارکوب در نورپردازی


استفاده از لوستر در نورپردازی

استفاده از هالوژن های توکار


شما می توانید با چند ریسه LED سوزنی یا میکرو و با چند روش ساده اما خلاقانه، محیط اتاق خوابتان را با نورپردازی دنج و رویایی کنید. ریسه های LED یا لامپ های ریسه ای یک مدار الکتریکی قابل انعطاف است با رنگ های متنوع آفتابی مهتابی و هفت رنگ، شامل لامپ های کوچک با فواصل یکسان از هم هستند. . این ریسه ها از از برق شهری یا به وسیله باتری تغذیه می شوند و حتی مدل های جدیدتر از باتری خورشیدی نیز استفاده شده میکنند. همچنین این ریسه ها به هیچ عنوان محیط را گرم نکرده و دارای قیمتی معقول تر و ایمنی بالاتری نسبت به نسل های قبلی خود یعنی لامپ ریسه ای تنگستن هستند. لامپ های ریسه ای با شکل ها و رنگ های مختلف را از طریق سایت ها و یا از لاله زار تهیه کنید.

قاب هالوژن

پرده حریرو ریسه های LED: یک پرده نورانی پشت تخت و یا روی تاج حس دنج و رمانتیکی به فضا القا میکند، برای ین کار چه لوازمی نیاز دارید؟
 • میله پرده به طول دلخواه
 • ریسه ال ای دی با طولی بلندتر از طول میل پرده
• پرده ای نازک مانند حریر که نور را از خود عبور می دهد
 • گیره های پشت چسب دار آشپزخانه ترجیحا بی رنگ میله پرده را بر روی دیوار نصب کنید وبعد گیره ها را به شکلی که دیده نشوند پشت میل پرده به دیوار بچسبانید.
 سعی کنید از گیره های پشت چسب دار شیشه ای (بی رنگ) استفاده کنید. سپس ریسه ال ای دی را از گیره ها آویزان کرده و در نهایت پرده حریر را به میله پرده می آویزید.

قاب هالوژن یک شیشه پر از نور و صدف :

یک شیشه مربا بزرگ را بردارید و ریسه LED میکرو را به همراه باتری آن داخل شیشه قرار بدهید، داخل شیشه را با صدف و مروارید های سفید و نقره ای پرکنید. شیشه رمانتیک شما آماده است.

قاب هالوژن

خاطراتت را به نور بیاویز: برای این کار تعدادی از عکس های دلخواه خودتان را انتخاب کنید، ریسه را به وسیله گیره های بیرنگ به دیوار بچسبانید و عکس ها را با گیره های چوبی به ریسه ها آویزان کنید.

قاب هالوژن

توپ یا لیوان نورانی: انتهای توپ های پینگ پونگ یا لیوان های کاغذی را با قیچی سوراخ کنید و با فشار کمی روی لامپ های کوچک ریسه خود قرار دهید، نمونه در تصویر آمده است.

قاب هالوژن
به شما پیشنهاد میکنیم محصولات ما را در اینجا مشاهده نموده و از ترکیب انواع ابزار های روشنایی و نوردهی مانند کلید و پریز وهالوژنهای ست شده، چراغ دیواری و لوستر های هماهنگ فده برای ایجاد فضای هارمونیک و با نورپردازی شکیل ایده بگیرید.
#قاب هالوژن#قاب کلید پریز#قاب هالوژن فده#قاب هالوژن کریستال#هالوژن#قیمت قاب هالوژن#قاب هالوژن خارجی#کلید و پریز#کلید پریز#کلید پریز لوکس#کلید پریز خارجی#قیمت کلید و پریز