،دیوارکوبچراغ دیواری

چراغ دیواری مدل کاپری CAPRI

چراغ دیواری پایه دار
چراغ دیواری پایه دار

چراغ دیواری پایه دار مدل کاپری CAPRI

چراغ دیواری کلاسیک پایه دار مدل کاپری CAPRI، از یک پایه و چند شاخه تشکیل شده است که پایه آن می تواند از12.5 سانتی متر تا 63.5 سانتی متر از یک تا چهار شاخه باشد به این صورت که این شاخه ها در کنار هم به تعداد لازم جهت نورپردازی بر روی تابلو، تابلو فرش، دیوار دکوراتیو و ... قرار می گیرند که هر کدام از این شاخه ها قابلیت چرخش و جهت دهی نور را دارند. با چراغ بالا تابلویی کاپری می توان نورپردازی لازم برای روشن کردن یک اثر هنری را فراهم نمود. دیوارکوب کلاسیک کاپری در رنگ های طلایی، مشکی، نقره ای و سفید می باشد. دیوارکوب کلاسیک کاپری ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش کار دست می باشد.تعداد چراغ ها،زاویه نور و ارتفاع پایه های این دیوارکوب قابل تغییر است، این لامپ دیواری را می توانید آباژور پایه بلند کاپری هم ست کرد. حاشیه های روی پایه و خود چراغ همگی کار دست هستند و به نوری که از آن ها ساتع می شوند درخشش خاصی می دهند و می توانید از آن به عنوان چراغ دیواری لوکس استفاده کنید.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ دیواری دکوراتیو و دیوارکوب لوکس  روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری مدل کاپری :

چراغ دیواری پایه دار لوکس
چراغ دیواری لوکس
چراغ دیواری دکوراتیو
چراغ دیواری چند شاخه
چراغ دیواری بالا دستشویی
چراغ دیواری بالا تابلو فرش
چراغ بالا تابلویی
چراغ بالا تابلویی لوکس
چراغ بالا تابلویی دکوراتیو
چراغ بالا تابلویی چند تایی
چراغ دیواری تک شاخه
سایز قاب چراغ دیواری
محصولات مرتبط: