تغییر دکوراسیون برای عید نوروزاستفاده از قاب هالوژن در نورپردازی


استفاده از قاب کلید و پریز در طراحی داخلی


استفاده از دیوارکوب در نورپردازی


استفاده از لوستر در نورپردازی

استفاده از هالوژن های توکار


شروع ماه اسفند برای همه ما،با همه ماه های سال متفاوت است.شاید به خاطر اینکه بوی نوروز به مشام مان میرسد و شاید هم به این خاطر است که بعد از یک سال طولانی در انتظار نوشدن و زنده شدن دوباره هستیم. خانه تکانی های هر ساله و تغییر دکوراسیون اولین چیزهایی هستند که با شروع اسفند به یادمان می آیند. در این نوشته ساده ترین راه های تغییر دکوراسیون نوروزی را با شما در میان میگذاریم.

تزیین ورودی منزل: اولین فضایی که برای نوروز به ایجاد تغییر نیاز دارد ورودی منزل است.خانه های آپارتمانی وردی های کوچکی دارند، بنابراین پیشنهاد من به شما تزیین ورودی منزلتان با گل آرایی است. گل های بهاری سنبل و یا سبزه های زیبای ایرانی ها برای نوروز هر کدام می توانند در این تزیینات به کار گرفته شوند. اما نوع استفاده از آن ها به سلیقه شما بستگی دارد. ممکن است بخواهید از گلدان های آویزان استفاده نمایید و یا شاید کمی فضای ورودی به شما اجاز دهد که با یک شلف کوچک، آینه، نصب چند تابلوی هنری و یا چیدن سفره هفت سین جمع و جر خوش آمدگویی ویژه ای برای مهمانانتان داشته باشید. تزیین درب ورودی هم می تواند راهکاری ساده اما جذاب باشد.

قاب هالوژن قاب هالوژن دکوراسیون فضای نشیمن و پذیرایی:

تغییر رنگ آمیزی: معمولا اولین فکری که برای تغییر دکوراسیون به ذهنمان می رسد،تغییرات نشینمن و پذیرایی است. در این بین تغییر رنگ آمیزی بهترین فرصت برای ایجاد تغییرات است.البته باید فرصت کم تا نوروز را در نظر بگیرید و اگر امکان رنگ آمیزی کل پذیرایی را ندارید بهتر است یک دیوار نشیمن را انتخاب کنید و متناسب با مبلمان و یا فرش و کف سازی خانه رنگ مناسبی برای آن در نظر بگیرید.

قاب هالوژن قاب هالوژن قاب هالوژن

ایجاد نقطه کانونی: اگر امکان تغییر مبلمان برایتان وجود ندارد به راحتی می توانید با نور ونورپردازی فضای خانه تان را عوض کنید.با راز های چیدمان دکوراسیون پذیرایی آشنا شوید،مثلا یکی از دیوارهای خانه را به عنوان نقطه تمرکز و توجه انتخاب کنید و دکوراسیون نور را روی آن پیاده سازی کنید، نصب یک جفت دیوارکوب مدرن یا کلاسیک روی دیوار، نورپردازی با هالوژن های تورکار و یا روکار، استفاده از یک جفت آباژور در دو طرف شومینه و حتی توجه به میز تلوزیون می تواند کمک کننده باشد. سپس سعی داشته باشید که مبلمان را به همان سمت مورد نظر چیدمان کنید. در این صورت چیدمان مبلمان به صورت بسته خواهد بود و فضای صمیمی تری را به وجود می آورد.

قاب هالوژن قاب هالوژن

تغییر رنگ کابینت های آشپزخانه: آشپزخانه از آن فضاهایی است که اگر بخواهید تغییرات اساسی در آن انجام دهید هزینه های زیادی برای شما در برخواهد داشت. تنوع رنگ ها و طرح های آن ها فضای آشپزخانه را به زیبایی متحول می کند. بنابراین چنانچه تصمیم دارید با روش های ارزان تر این تغییرات را به وجود آورید از کاشی ها و دیوارپوش های بین کابینتی استفاده کنید.برای انتخاب طرح هم می توانید از رنگ های کابینت ایده بگیرید و هم می توانید نقوش رنگارنگ و شادتر را به کار ببرید

قاب هالوژن

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی: مسلما بازسازی و یا تعویض کاشی ها در حمام و سرویس بهداشتی کاری زمان بر و پر هزینه است. با توجه به این که ما یک ماه بیش تر با عید نوروز فاصل نداریم پس بهتر است به یک سرویس بهداشتی شیک با چند تغییر ساده فکر کنیم! یکی از آن ها استفاده از قفسه ها، شلف ها و جا حوله ای های متفاوت و جدید است.  معمولا فضای بالای سرویس فرنگی جای مناسبی برای نصب شلف ها و وسایل دکوری می تواند باشد.اگر مکان کافی در اختیار دارید می توانید ازکابینت های شیک و کاربردی استفاده نمایید اما با توجه به این که اکثر این فضاها در خانه های امروزی کوچک هستند بهتر است از ایده های خلاقانه در حمام و سرویس بهداشتی، مانند تصاویر بالا استفاده نمایید.
استفاده از گیاهان هم حال و هوای حمام و سرویس بهداشتی شما را کاملا دگرگون خواهد کرد و لازم است گیاهان آپارتمانی که مناسب این فضاها باشند را بهتر بشناسید. اما به طور کلی گیاهانی را انتخاب کنید که به نور طبیعی کمی نیاز داشته و در مکان های مرطوب مقاوم باشند. شما هم می توانید به صورت گلدان های رومیزی و هم به صورت گلدان های بزرگ تر از این زیبایی بهره ببرید.

قاب هالوژن قاب هالوژن
به شما پیشنهاد میکنیم محصولات ما را در اینجا مشاهده نموده و از ترکیب انواع ابزار های روشنایی و نوردهی مانند کلید و پریز وهالوژنهای ست شده، چراغ دیواری و لوستر های هماهنگ فده برای ایجاد فضای هارمونیک و با نورپردازی شکیل ایده بگیرید.
#قاب هالوژن#قاب کلید پریز#قاب هالوژن فده#قاب هالوژن کریستال#هالوژن#قیمت قاب هالوژن#قاب هالوژن خارجی#کلید و پریز#کلید پریز#کلید پریز لوکس#کلید پریز خارجی#قیمت کلید و پریز