چراغ دیواری

انواع دیوارکوب: چراغ دیواری دکوراتیو با سه بازوی متحرک

چراغ دیواری شید دار سه بازو
چراغ دیواری شید دار سه بازو

چراغ دیواری با پایه های متحرک سه تایی:

چراغ کنار تختی شید دار فده مدل هتلی امپوریو سه بازو EMPORIO HOTEL WALL LIGHT III، دارای قابلیت چرخش از طریق دو بازو را داراست. شید دیوارکوب کنار تختی می تواند از جنس آلیاژ برنج و یا پارچه های طرح دار باشد و بسیار مناسب برای کنار تخت به خصوص در هتل ها می باشد. وزن چراغ کنارتختی شیددار تک بازو 1200گرم است. این چراغ دیواری ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش های کار دست می باشد که می تواند با لوستر شید دار از همین طرح همزمان مورد استفاده قرار گیرد. از این مدل دیوار کوب میتوانید برای اطراف تخت،اطراف آینه کنسول، اطراف شومینه و غیره استفاده نمایید، امکان جابجایی شید چراغ دیواری به سمت راست و چپ و انتقال نور به طرفین به وسیله پایه متحرک آن وجود دارد.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

دیوارکوب سه بازوی شید دار امپوریو:

دیوارکوب اتاق خواب
دیوارکوب متحرک
چراغ دیواری پایه دار
چراغ دیواری هتلی
سایز چراغ دیواری با بازوی متحرک
محصولات مرتبط:
هالوژن امپوریو
چراغ سقفی مارسالا
آباژور مارسالا
قاب هالوژن امپوریو

مقالات