چراغ دیوارکوب امپوریو سایز سه لامپی

چراغ دیوارکوب امپوریو سایز سه لامپی 

چراغ دیوارکوب امپوریو سایز سه لامپی
چراغ دیوارکوب امپوریو سایز سه لامپی

چراغ دیوارکوب امپوریو سایز سه لامپی

چراغ دیواری کلاسیک فده مدل امپوریو سه لامپی EMPORIO WALL LIGHT III، بسیار مناسب برای نصب در کنار آیینه ، روی ستون ها و ... می باشد. دیوارکوب کلاسیک امپوریو دارای یک حباب مات شیشه ای است که این چراغ دیواری سه لامپ می باشد.وزن چراغ دیواری حباب دار 2370 گرم است.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

  • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
  • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
  • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
  • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیوارکوب امپوریو سایز سه لامپی:

چراغ دیواری حبابدار برنزی
چراغ دیواری شیک
چراغ دیواری کلاسیک
چراغ دیواری مدرن
اندازه چراغ دیواری
محصولات مرتبط:
دیوارکوب هتلی
سقفی مارسلا
چراغ دیواری دکوراتیو
هالوژن سینا