دیوارکوب لوستری

دیوارکوب مدل لوستری امپوریو

چراغ دیواری مدل لوستری امپوریو
دیوارکوب مدل لوستری امپوریو

چراغ دیواری مدل لوستری امپوریو

چراغ دیواری شیشه ای کلاسیک فده مدل امپوریو با شیشه دکوراتیو EMPORIO CHANDELIER WALL LIGHT، دارای لوستر آویز زنجیردار از همین طرح می باشد که بسیار مناسب برای فضای ورودی ساختمان ها می باشند. دیوارکوب کلاسیک امپوریو ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش های کار دست و همچنین یک شیشه دکوراتیو است که سبب ایجاد نورپردازی منحصربفرد در محیط می گردد. وزن این چراغ دیوارکوب شرکت فده 3700 گرم است. این مدل چراغ دیواری را می توان با چراغ سقفی امپوریو و کلید و پریز امپوریو نیز ست کرد.

برای نورپردازی فضای داخلی یا خارجی ساختمان ابزارها و راه حل های مختلف وجود دارد.آباژورها،لوسترها،روشنایی های دیواری،هالوژن سقفی،روشنایی هایی که در کف ساختمان هستند،همگی از همین ابزارها هستند. از چراغ دیواری می توان به عنوان یکی از ابزارها و لوازم دکوری استفاده کرد. چراغ دیواری نمی تواند همه نور مورد نیاز شما را فراهم کند و به عنوان منبع نوری اصلی شما مورد استفاده قرار بگیرد ولی می تواند به خانه و فضای شما نقاط نورانی کانونی بدهند، یا روی یک تابلو فرش یا تابلوی نقاشی باعث ایجاد نقطه توجه شوند. چراغ های دیواری می توانند به عنوان چراغ بالا آینه ای هم استفاده شوند و نور کافی برای اصلاح جلوی آینه حمام و دستشویی را به شما بدهند. پس برای انتخاب چراغ دیواری به فضایی که می خواهید چراغ را در آنجا استفاده کنید دقت نمایید،چراغ دیواری به شما نور میدهد اما نه قطعا نوری که مناسب مطالعه باشد.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

دیوارکوب مدل لوستری

چراغ دیواری برنزی
چراغ دیوارکوب شیشه دار
چراغ دیواری لوستری
چراغ دیواری کلاسیک
سایز چراغ دیواری
محصولات مرتبط:
کلید و پریز
هالوژن امپوریو
 چراغ دیواری مدل لوستری امپوریو زنجیر دار
چراغ سقفی روکار امپوریو