چراغ سقفی

چراغ آویز مدرن مدل ژنووا

لوستر پنج آویزژنووا
لوستر پنج آویزژنووا

لوستر آویز سقفی دکوراتیو فده مدل ژنووا پنج آویز GENOVA I

لوستر دکوراتیو فده مدل ژنووا با پنج آویز GENOVA I، از ترکیب آلیاژ برنج، کابل پارچه ای و پنج لامپ ادیسونی در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. چراغ دکوراتیو سقفی ژنووا دارای یک پایه اصلی به قطر 12 سانتی متر و چهار گیره (قلاب) که می تواند بر اساس سلیقه ی شخصی در اطراف پایه اصلی نصب گردد، می باشد. رنگ کابل پارچه ای فده نیز متناسب با طراحی و رنگ چراغ سقفی قابل انتخاب است و در رنگ های طلایی، قهوه ای و مشکی می باشد. ارتفاع سیم های پارچه ای قابل تنظیم می باشد.

چراغ آویز سقفی:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

چراغ آویز اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ آویز اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

لوستر آویز سقفی دکوراتیو فده مدل ژنووا پنج آویز GENOVA I

لوستر کلاسیک
لوستر ۵ شاخه
لوستر پذیرایی مدرن
لوستر آشپزخانه
seina-size
ارتفاع 1500 میلی متر
عرض پایه 120 میلی متر
محصولات مرتبط:
لوستر ژنوا
لوستر ژنوا
لوستر ژنوا
لوستر ژنوا