چراغ سقفی لوستر فده

لوستر مدرن: لوستر مدرن لامپ ادیسونی مدل ژنوا پنج آویز

لوستر لامپپ ادیسونی
لوستر لامپپ ادیسونی

لوستر پنج شاخه ژنووا:

لوستر دکوراتیو فده مدل ژنووا با پنج آویز GENOVA II، از ترکیب آلیاژ برنج، کابل پارچه ای و پنج لامپ ادیسونی در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. چراغ دکوراتیو سقفی ژنووا دارای یک پایه اصلی به قطر 12 سانتی متر و چهار گیره (قلاب) که می تواند بر اساس سلیقه ی شخصی در اطراف پایه اصلی نصب گردد، می باشد. رنگ کابل پارچه ای فده نیز متناسب با طراحی و رنگ چراغ سقفی قابل انتخاب است و در رنگ های طلایی، قهوه ای و مشکی می باشد. ارتفاع سیم های پارچه ای قابل تنظیم می باشد.

چراغ آویز اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ آویز اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

چراغ سقفی توکار:

این نوع چراغ ها یا به اصطلاح امروزی لامپ هالوژن، در انواع و ظاهرهای مختلفی و به صورت عمده انواع گرد و مربع ارائه می شوند و در تمام محیط های اداری و مسکونی و عمومی قابل استفاده هستند، برخی از آنها در دسته هالوژن های لوکس قرار میگیرند، برخی در دسته هالوژن های مقرون به صرفه و برخی هالوژن های عمومی هستند. علت نام گذاری این چراغ ها این است که نور کاملا در سقف قرار گرفته است و هیچ بخشی از آن دیده نمی شود.

لوستر آویز سقفی دکوراتیو فده مدل ژنووا پنج آویز GENOVA II

لوستر آویز
لوستر فانتزی
چراغ آویز اپن
چراغ آویز آشپزخانه
اندازه لوستر
محصولات مرتبط: