انواع قاب هالوژن

لامپ های هالوژن به یکی از پر طرفدارترین و پرکاربردترین لامپ ها در طراحی دکوراسیون داخلی و ایجاد یک نورپردازی شیک تبدیل شده اند. این لامپ ها به دلیل نور نقطه ای که در محیط پخش می کنند یک نورپردازی دکوراتیو و زیبا در فضا ایجاد می کنند، به همین دلیل در دکور مغازه، آشپزخانه، اتاق پذیرایی، شرکتها و بسیاری از مکان ها کاربرد دارند. لامپ های هالوژن بیشتر برای نورپردازی تزیینی یا دکوراتیو بر روی سقف و دیوارها به کار می روند، می توانید با به کار بردن نور نقطه ای آن ها بر روی تابلو ها، آثار هنری، لوازم دکوری و مجسمه ها آن ها را در دکوراسیون خود برجسته سازید.

قاب هالوژن چیست؟

این لامپ ها اگر به همراه یک قاب هالوژن مناسب مورد استفاده قرار بگیرند زیبایی مکانی که در آن به کار رفته اند را دو چندان می کنند. قاب های هالوژن نگاه هارا به سمت خود می کشانند و می توانند یک المان زیبا در دیوار و سقف اتاق پذیرایی به حساب بیایند!

قاب هالوژن چیست

مدل های قاب هالوژن:

امروزه قاب های هالوژن در چهار رنگ اصلی مانند طلایی، نقره ای، برنزی و یا قاب های هالوژن رنگی مانند سبز، قرمز، آبی و ...یافت می شوند در طراحی بعضی از این قاب هالوژن ها کریستال نیز به کار رفته است که باعث می شود هنگام نورپردازی، با برخورد نور به این کریستال های زیبا تلالویی چشم نواز و خیره کننده در محیط ایجاد گردد ! قاب های هالوژن از جنس های مختلفی مانند آلومینیوم، پلاستیک و زاماک تولید می شوند و بسته به جنسی که دارند قیمتشان تعیین می گردد.

قاب هالوژن چیست

بعضی از قاب های هالوژن این امکان را به شما می دهند که آن هارا در محیط های مرطوب و فضاهای باز استفاده کنید زیرا ضد آب و دارای استاندارد ای پی که به معنی حفاظت در مقابل نفوذ اجسام خارجی است می باشند.

همانطور که اشاره کردیم امروزه مدل های متنوعی از قاب های هالوژن در بازار یافت می شوند که وقتی به همراه لامپ در سقف به کار می روند به شما این امکان را می دهند که زاویه تابش نور را به سلیقه خود تنظیم کنید.

هالوژن سقفی خارجی

اگر دوست دارید تعداد زیادی لامپ هالوژن را در دکوراسیون خود به کار ببرید، استفاده از قاب های هالوژن چندتایی را در اولویت خود بگذارید، قاب های هالوژن چندتایی یک چشمه نور در دکوراسیون اتاق شما ایجاد می کنند و اگر این قاب ها امکان چرخش و تغییر تابش نور را نیز داشته باشند، نور های نقطه ای خود را در زوایای مختلف در چیدمان منزل پخش می کنند.

هالوژن سقفی جدید

این دو ویژگی جذاب و کم نظیر یعنی چندتایی و قابل چرخش بودن قاب ها، در قاب های هالوژن چند شاخه باهم وجود دارد! قاب های هالوژن چند شاخه بسیار برای استفاده در نمایشگاه ها مناسب هستند، شمامی توانید پایه های این فریم را به هر سمتی که می خواهید بچرخانید و از بازی با نور لذت ببرید.

قاب هالوژن جدید