چراغ سقفی کلاسیک

نام محصول: چراغ آویز زنجیری دکوراتیو مدل مسینا

لوستر فده مدل مسینا  MESSINA
لوستر فده مدل مسینا  MESSINA

لوستر فده مدل مسینا MESSINA

چراغ سقفی زنجیر دار مسینا MESSINA ، در دو حالت با حباب و بدون حباب از آلیاژ برنج و روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، برنز،نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. ارتفاع چراغ آویز زنجیردار کلاسیک فده از طریق زنجیر آن تا ارتفاع 59.5 سانتی متر از سقف قابل تنظیم می باشد. وزن آویز سقفی زنجیردار مسینا حباب دار1650 گرم و بدون حباب 2840 گرم است.

چراغ سقفی:

امروزه چراغ سقفی علاوه بر عملکرد و ایجاد نور در محیط، زیبایی را نیز برای شما به وجود می آورد. برای ایجاد این نورها در سقف امروزه علاوه بر آویز ها و چراغ های سقفی و لوستر ها از هالوژن ها یا چراغ های سقفی توکار نیز استفاده می شود. به عنوان مثال در مکان هایی با ارتفاع سقف کوتاه گاهی استفاده از چراغ آویز یا لوستر ممکن نیست، در اینجا چراغ سقفی توکار یا هالوژن به کمک شما می آید و می توانید با استفاده از انواع هالوژن نورپردازی مناسبی ایجاد کنید. در ارتفاع های بلند تر و همچنین فضاهای بزرگتر شما نیاز به ایجاد نور کانونی،تاکید کننده و پخش کننده دارید که برای آن می توانید از چراغ های سقفی و لوستر استفاده کنید.

چراغ سقفی توکار:

این نوع چراغ ها یا به اصطلاح امروزی لامپ هالوژن، در انواع و ظاهرهای مختلفی و به صورت عمده انواع گرد و مربع ارائه می شوند و در تمام محیط های اداری و مسکونی و عمومی قابل استفاده هستند، برخی از آنها در دسته هالوژن های لوکس قرار میگیرند، برخی در دسته هالوژن های مقرون به صرفه و برخی هالوژن های عمومی هستند. علت نام گذاری این چراغ ها این است که نور کاملا در سقف قرار گرفته است و هیچ بخشی از آن دیده نمی شود.

چراغ سقفی آویز:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ آویز سقفی زنجیر دار مدل مسینا

لوستر تک شاخه برنزی
 لوستر تک شاخه زنجیر دار
لوستر تک شاخه کلاسیک
چراغ سقفی زنجیر دار
چراغ سقفی کلاسیک
چراغ آویز اپن
چراغ آویز آشپزخانه
چراغ آویز اتاق خواب
seina-size
محصولات مرتبط: