چراغ سقفی لوکس

انواع چراغ سقفی: چراغ سقفی دکوراتیو فده مدل میلانو MILANO

چراغ سقفی دکوراتیو
چراغ سقفی دکوراتیو

چراغ آویز دکوراتیو

چراغ سقفی همراه با چراغ ادیسونی و چراغ دکوراتیو

لوستر کلاسیک فده مدل میلانوتک شاخه MILANO، یک چراغ آویز کلاسیک است که از ترکیب کابل پارچه ای و آلیاژ برنج و در دو حالت با شیشه ی دکوراتیو و یا لامپ ادیسونی(چراغ ادیسونی) طراحی و ساخته شده است. رنگ بندی لوسترآویز کلاسیک میلانو طلایی، پتینه سفید و طلایی، برنز و نقره ای می باشد. ارتفاع چراغ آویز میلانو از طریق کابل پارچه ای آن قابل تنظیم است. وزن چراغ آویز میلانو با شیشه دکوراتیو 1340 و با لامپ ادیسونی 1038 گرم می باشد. چراغ سقفی میلانو برای طرح های دکوراسیون کلاسیک و مینیمال بسیا مناسب است و در عین سادگی به دکوراسیون شما حالت خاص بودن و دلنشین بودن می بخشد.

چراغ سقفی توکار:

این نوع چراغ ها یا به اصطلاح امروزی لامپ هالوژن، در انواع و ظاهرهای مختلفی و به صورت عمده انواع گرد و مربع ارائه می شوند و در تمام محیط های اداری و مسکونی و عمومی قابل استفاده هستند، برخی از آنها در دسته هالوژن های لوکس قرار میگیرند، برخی در دسته هالوژن های مقرون به صرفه و برخی هالوژن های عمومی هستند. علت نام گذاری این چراغ ها این است که نور کاملا در سقف قرار گرفته است و هیچ بخشی از آن دیده نمی شود.

چراغ سقفی آویز:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

چراغ سقفی برای اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ سقفی برای اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

چراغ سقفی دکوراتیو و مینیمال مدل میلانو

چراغ بالای میز غذاخوری
چراغ سقفی مینیمال
چراغ آویز سقفی آشپزخانه
چراغ سقفی راهرو
چراغ سقفی اتاق خواب
لوستر میز ناهارخوری
چراغ سقفی لوکس
چراغ سقفی پذیرایی
سایز چراغ سقفی میلانو
عرض پایه 125 میلی متر
ارتفاع سیم 1500 میلی متر
عرض پایه لامپ 95 میلی متر
محصولات مرتبط: