چراغ سقفی لوکس

انواع چراغ سقفی: چراغ سقفی فده مدل میلانو تک شاخه MILANO I

چراغ سقفی دکوراتیو چند تایی
چراغ سقفی دکوراتیو چند تایی

چراغ سقفی فده مدل میلانو تک شاخه MILANO I

لوستر کلاسیک فده مدل میلانو تک شاخه MILANO I دارای یک پایه باقابلیت افزایش طول است به این معنا که می توان به تعداد دلخواه از شاخه های این چراغ آویز سقفی را را در کنار هم قرار داد. چراغ آویز سقفی میلانو ملقب به چراغ بار می باشد که از آن جهت نورپردازی و یک لوستر دکوراتیو در اشپزخانه بالای میز کانتر(جزیره)، بالای میز ناهار خوری ، میز صبحانه خوری و ... استفاده می شود. چراغ بار آویز سقفی میلانو تک شاخه می تواند همراه با شیشه و یا لامپ ادیسونی انتخاب شود. وزن چراغ بار کلاسیک میلانو با شیشه 1146 و با لامپ ادیسونی 890 گرم است.همانطور که از نام این چراغ سقفی دکوراتیو پیداست، این چراغ مدلی مشابه چراغ سقفی میلانو  دارد با این تفاوت که قابلیت افزایش تعداد لامپ را دارد، این قابلیت از طریق پایه این آویز ممکن است، همانطور که در تصویر مشخص است با باز کردن پایه امکان اضافه کردن چراغ های اضافه به وجود می آید و به این ترتیب می توانید یک چراغ سقفی با تعداد دلخواه لامپ داشته باشید. در این آویز سقفی نیز می توانید از لامپ دکوراتیو و یا لامپ ادیسونی به انتخاب خودتان استفاده کنید.

چراغ سقفی توکار:

این نوع چراغ ها یا به اصطلاح امروزی لامپ هالوژن، در انواع و ظاهرهای مختلفی و به صورت عمده انواع گرد و مربع ارائه می شوند و در تمام محیط های اداری و مسکونی و عمومی قابل استفاده هستند، برخی از آنها در دسته هالوژن های لوکس قرار میگیرند، برخی در دسته هالوژن های مقرون به صرفه و برخی هالوژن های عمومی هستند. علت نام گذاری این چراغ ها این است که نور کاملا در سقف قرار گرفته است و هیچ بخشی از آن دیده نمی شود.

چراغ سقفی آویز:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

چراغ سقفی برای اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ سقفی برای اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

چراغ سقفی را کجا نصب کنم؟

البته که بیشترین مکان هایی که در آنها چراغ های آویزان سقفی را دیده ایم بالای میز آشپزخانه و میز ناهارخوری هستند، اما در هر صورت چراغ های آویز در هر مکانی قابل استفاده هستند. از چراغ های سقفی می توان بجای چراغ مطالعه در اتاق خواب، در قسمت رختکن حمام، روی پیشخوان آشپزخانه، ابتدای راهروی ورودی، جلوی درب خروجی،یا حتی با توجه به شکل چراغ و فضای مورد نظر به عنوان منبع نور اصلی استفاده نمود.

می توانید از چراغ های سقفی آویز در کنار هم و به صورت چند تایی و ردیف هم استفاده کنید، در چنین حالتی برای جلوه بیشتر و رعایت تقارن بیشتر از تعداد فرد چراغ اتسفاده می شود اما این یک قانون کلی نیست و بهتر است با توجه به فضای تان از چراغ ها استفاده کنید، اگر برای نوردهی به میز غذا خوری به اندازه چهار لامپ نور نیاز دارید ز چها چراغ استفاده کنید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

چراغ سقفی فده مدل میلانو تک شاخه MILANO I

چراغ سقفی برای راهرو
چراغ سقفی برای دفتر کار
چراغ سقفی مینیمال
چراغ سقفی برای اتاق خواب
چراغ آویز اپن آشپزخانه
لوستر جزیره آشپزخانه
چراغ بالای میزناهارخوری
چراغ سقفی روی کانتر
سایز چراغ سقفی
اندازه چراغ سقفی
محصولات مرتبط: