لوستر کلاسیک

نام محصول: لوستر دکوراتیو سه شاخه فده مدل میلازو

لوستر کلاسیک خارجی
لوستر کلاسیک خارجی

لوستر سقفی کلاسیک،مدل زنجیر دار فده:

چراغ سقفی(لوستر سقفی) آویز زنجیردار فده مدل میلازو سه شاخه MILAZZO I، یک لوستر زنجیر دار کلاسیک از شرکت فده است که سه شاخه (سه لامپ) بوده و در دو حالت با حباب و بدون حباب از آلیاژ برنج و روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. ارتفاع لوستر آویز میلازو از طریق زنجیر آن قابل تنظیم می باشد. وزن لوستر زنجیردار کلاسیک میلازو با حباب 6700 گرم و بدون حباب 7100 گرم است. لوستر سقفی کلاسیک میلازو می تواند همزمان با چراغ دیواری طرح SIRACUSA II در محیط طراحی استفاده شود.

چراغ سقفی آویز کلاسیک:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

چراغ سقفی برای اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ سقفی برای اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

چراغ سقفی را کجا نصب کنم؟

می توانید از چراغ های سقفی آویز در کنار هم و به صورت چند تایی و ردیف هم استفاده کنید، در چنین حالتی برای جلوه بیشتر و رعایت تقارن بیشتر از تعداد فرد چراغ اتسفاده می شود اما این یک قانون کلی نیست و بهتر است با توجه به فضای تان از چراغ ها استفاده کنید، اگر برای نوردهی به میز غذا خوری به اندازه چهار لامپ نور نیاز دارید از چهار چراغ استفاده کنید.

لوستر دکوراتیو فده مدل میلازو سه شاخه MILAZZO II

لوستر کلاسیک
لوستر مدرن
لوستر برنزی
لوستر برنزی کلاسیک
لوستر زنجیر دار برنزی
لوستر سبک کلاسیک
لوستر سقفی حبابدار
لوستر حبابدار
سایز لوستر
محصولات مرتبط: