لوستر مدرن

انواع لوستر: لوستر پنج شاخه، مدل میلازو فده

لوستر پنج شاخه
لوستر پنج شاخه  MILAZZO III

لوستر دکوراتیو پنج شاخه

چراغ سقفی(لوستر سقفی) آویز زنجیردار فده مدل میلازو پنج شاخه MILAZZO V، یک لوستر زنجیر دار کلاسیک از شرکت فده است که پنج شاخه (پنج لامپ) بوده و در دو حالت با حباب و بدون حباب از آلیاژ برنج و روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. ارتفاع لوستر آویز میلازو از طریق زنجیر آن قابل تنظیم می باشد. وزن لوستر زنجیردار کلاسیک میلازو با حباب 8370 گرم و بدون حباب 8730گرم است. لوستر سقفی کلاسیک میلازو می تواند همزمان با چراغ دیواری طرح SIRACUSA I در محیط طراحی استفاده شود.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

چراغ سقفی برای اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ سقفی برای اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

چراغ سقفی برای سرویس بهداشتی:

در دکوراسیون سرویس بهداشتی اغلب از رنگ سفید استفاده می شود و نور سفید بر سردی فضا می افزاید. در این فضاها هم بهتر است ترکیبی از نور سفید و زرد را به کار ببرید. به طور کلی در بهترین حالت گفته می شود که از ترکیب نور زرد و سفید در فضای داخلی منزل استفاده کنید.

لوستر پنج شاخه کلاسیک مدل میلازو:

لوستر پذیرایی
لوستر سقفی
لوستر زنجیر دار
لوستر لوکس برنزی
لوستر مدرن برنزی
لوستر پنج شاخه کلاسیک
لوستر اتاق پذیرایی
لوستر زنجیر دار خارجی
seina-size
محصولات مرتبط: