لوستر ادیسونی

نام محصول: لوستر لامپ ادیسونی دکوراتیو فده مدل پالرمو چهار شاخه PALERMO I

لوستر لامپ ادیسونی
لوستر پالرمو ادیسونی

لوستر لامپ ادیسونی دکوراتیو فده مدل پالرمو چهار شاخه 

چراغ سقفی دکوراتیو فده مدل پالرمو با لامپ ادیسونی چهار شاخه PALERMO I، یک لوستر دکوراتیو است که چهار آویز با کابل پارچه ای (چهار لامپ) دارد. بدنه اصلی لوستر ادیسونی پالرمو از آلیاژ برنج و با روکش کار دست می باشد. قطر پایه لوستر ادیسونی دکوراتیو پالرمو 40 سانتی متر و ارتفاع آن 120 سانتی متر می باشد. چراغ آویز دکوراتیو فده دارای طراحی منحصر بفردی است که از آن در فضای متفاوت به عنوان یک نورپرداز دکوراتیو استفاده می شود. وزن چراغ سقفی پالرمو با چهار آویز و لامپ ادیسونی 7500 گرم و با شیشه دکوراتیو 8740 گرم است.

لامپ ادیسونی چیست

اگر به دنبال یک نورپردازی خاص هستید لامپ ادیسونی به کمک شمامی آید.
از رمانی که ادیسون لامپ رشته ای را اختراع کرد تا همین چندی پیش این لامپ های دوست داشتنی با نور طلایی و گرما و انرژی خاصشان نور فضاهای ما را تامین میکردند،تا اینکه این لامپ های رشته ای به میزان مصرف بالای برق متهم شدند و کم کم لامپ های کم مصرف جای آنها را گرفتند،هر چند این لامپ های کم مصرف نیز مزایای خود را داشته اند و با مصرف پایین روشنایی لازم را تامین نمودند اما هنوز کیفیت نوردهی و روشنایی لامپ های رشته ای را ندارند. امروزه دوباره آن لامپ های دوست داشتنی با ظاهری دوست داشتنی تر و جالب تر دوباره به میدان آمده اند و البته این بار با تغییراتی در تکنولوژی آنها و تببدیل رشته های برق به نوارهای LED , که این دست شما را برای طراحی دکوراسیون خاص و نورپردازی نوستالژیک و مدرن باز گذاشته است.

لامپ ادیسونی چند؟

قیمت لامپ ادیسونی تقریبا بین 20 زهرا تا 100هزارتومان متغیر است، این به اندازه و میزان وات لامپ بستگی مستقیم دارد. لامپ ادیسونی با حباب بزرگ تر قیمت بالاتری دارد.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع لوستر و چراغ آویز روی این لینک کلیک کنید .

لوستر چراغ ادیسونی با چهار آویز

چراغ ادیسونی
 لوستر پالرمو ادیسونی
چراغ ادیسونی پالرمو
چراغ آویز ادیسونی
seina-size
ارتفاع 1200 میلی متر
عرض 400 میلی متر
محصولات مرتبط:
لوستر رترو
لوستر پالرمو
لوستر پالرمو شیشه ای
چراغ دیواری سیراکوسا