چراغ آویز سقفی

نام محصول: لوستر آویز حبابدار چهار شاخه

آویز سقفی حبابدار
آویز سقفی حبابدار

لوستر پالرمو با حباب چهار شاخه PALERMO I

چراغ سقفی دکوراتیو فده مدل پالرمو با حباب چهار شاخه PALERMO I، یک لوستر دکوراتیو است که چهار آویز با کابل پارچه ای (چهار لامپ) دارد. بدنه اصلی لوستر دکوراتیو پالرمو از آلیاژ برنج و با روکش کار دست می باشد. قطر پایه لوستر دکوراتیو پالرمو 40 سانتی متر و ارتفاع آن 120 سانتی متر می باشد. چراغ آویز دکوراتیو فده دارای طراحی منحصر بفردی است که از آن در فضای متفاوت به عنوان یک نورپرداز دکوراتیو استفاده می شود. وزن چراغ دکوراتیو پالرمو با چهار آویز 7400 گرم است.

آویز سقفی

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

برخی از این آویز های سقفی یا چراغ سقفی ها مصرفی به عنوان لوستر و نور مرکزی خانه دارند اما ادر مدل آویز پالرمو عمومااز این آویز برای گوشه های اتاق و ایجاد تمرکز نوری استفاده می شود. البته با توجه به سلیقه و چیدمان شما استفاده از هر یک از ابزارهای روشنایی می تواند متفاوت باشد.

چراغ سقفی اتاق خواب:

نور مناسب برای اتاق خواب، عمدتا از رنگ های گرم و زرد باید استفاده شود، چون استفاده از نورهای مهتابی و سفید باعث ایجاد اختلال در خواب و خستگی چشم می شود، همچنین برای مطالعه و کارهای چشمی نزدیک باید از نورهای زرد استفاده کرد.

چراغ سقفی اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

آویز سقفی حبابدار مدل پالرمو:

لوستر حبابدار
آویز سقفی مدرن
آویز سقفی کلاسیک
آویز سقفی لوکس
ارتفاع لوستر پالرمو
محصولات مرتبط:
آویز لامپ ادیسونی
آویز سقفی چند لامپه
لوستر دکوراتیو چند شاخه
آویز چند شاخه پذیرایی