چراغ دیواری با نور دو طرفه

چراغ دیواری با نور دو طرفه مدل پاریس

چراغ دیواری با نور دو طرفه مدل پاریس
چراغ دیواری با نور دو طرفه مدل پاریس

دیوارکوب با نور دوطرفه مدل پاریس

چراغ دیوارکوب با نور دو طرفه مدل پاریس PARIS UP & DOWN، از جنس آلیاژ برنج و رو کش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای، پتینه سفید و طلایی و برنز طراحی و ساخته شده است. این دیوارکوب کلاسیک مناسب جهت استفاده در کنار آیینه، روس ستون ها و راهرو ها می باشد. وزن چراغ دیواری کلاسیک پاریس دو طرفه 2696 گرم است.این چراغ دیواری را می توانید به صورت همزمان با قاب هالوژن مدل پاریس و در صورت لزوم چراغ دیوارکوب یک طرفه پاریس استفاده کنید.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند از نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.

چراغ دیواری برای دیوارهای بلند

چطور سقف بلند خانه را کوتاهتر نشان دهیم

یکی دیگر از استفاده های چراغ دیواری ایجاد شکست نور و شکستن فاصله بصری است. نوری که چراغ دیواری مخصوصا چراغ دیواری دوطرفه ایجادمیکند باعث ایجاد این شکست نور و ایجاد عدم تمرکز روی ارتفاع بلند سقف شوند.استیکرها و... یکی از این موارد چراغ دیواری است.چراغ دیواری در روز و شب چهره دیوار و دکوراسیون شما را متفاوت می کند، هنگام روز خود چراغ دیواری روی دیوار خودنمایی می کندو در شب نوری که از آن ساتع می شود تزیین کننده دیوار شماست.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ دیواری و دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری با نور دو طرفه مدل پاریس:

چراغ دیواری جدید
چراغ دیواری شیک
دیوارکوب با نور دوطرفه
لامپ دیوارکوب دوطرفه
paris
ارتفاع 175 میلی متر
عرض 105 میلی متر
محصولات مرتبط:
هالوژن دکوراتیو پاریس
هالوژن امپوریو
چراغ سقفی ورونا
چرغ سقفی توسکانا