چراغ دیواری لوکس

چراغ دیواری با نور یکطرفه مدل پاریس

چراغ دیواری نور بالا
چراغ دیواری نور پایین

چراغ دیواری با نور یکطرفه مدل پاریس

چراغ دیواری با نور یکطرفه مدل پاریس PARIS UP/DOWN، قابلیت نصب در هر دو جهت رو به بالا و رو به پایین در مکان های مختلف را دارد. دیوارکوب کلاسیک پاریس بسیار مناسب برای دو طرف آینه، روی ستون ها، داخل راهرو ها و ... می باشد. چراغ دیواری پاریس می تواند با قاب هالوژن پاریس در یک محیط جهت ایجاد هماهنگی بیشتر موورد استفاده قرار گیرد. وزن چراغ دیواری کلاسیک پاریس 1422 گرم است.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.

استفاده از دیوارکوب به جای شمعدان در اطراف بالای کنسول علاوه بر ایجاد فضای لوکس و خاص فضای بیشتری را روی میز کنسول برایتان فراهم می آورد. استفاده از چراغ دیواری به صورت جفت یا دوتایی عموما تصویری است که ما از چراغ دیواری داریم اما با توجه به اجزای دکوراسیون شما می توانید از چراغ دیواری به صورت تکی،دوتایی و یا بیشتر استفاده کنید. همچنین میتوانید از دیوارکوب به عنوان چراغ خواب هم اطراف تخت خوابتان استفاده کنید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری با نور یکطرفه مدل پاریس PARIS UP/DOWN:

چراغ دیواری لوکس نور بالا
چراغ دیواری لوکس نور پایین
دیوارکوب لوکس
دیوارکوب خاص
انداره چراغ دیواری نور بالا
ارتفاع 180 میلی متر
عرض 55 میلی متر
محصولات مرتبط:
هالوژن پاریس
هالوژن امپوریو
چراغ سقفی ورونا
توسکانا سینا