چراغ سقفی لوستر فده

لوستر شیک و مدرن: لوستر سقفی شید دار مدل پورتوفینو

لوستر سقفی شیک و ساده
لوستر سقفی شیک و ساده

چراغ سقفی برنزی شیددار مدل پورتوفینو:

لوستر شید دار سقفی فده مدل پورتوفینو PORTOFINO، در دو حالت آویز و چسبیده به سقف بدون زنجیر قابل انتخاب است. ارتفاع چراغ سقفی شید دار پورتوفینو در حالت بدون زنجیر 37 سانتی متر و با زنجیر تا ارتفاع 69 سانی متر قابل انتخاب است. تنوع بسیار زیادی در رنگ بندی و مدل شید های لوستر شید دار کلاسیک پورتوفینو وجود دارد که می تواند با چراغ های اباژور شید دار شرکت فده همزمان مورد استفاده قرار گیرد. وزن لوستر شید دار پورتوفینو بدون زنجیر 2100 گرم و با زنجیر 2300 گرم است.

لوستر سقفی:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی را کجا نصب کنم؟

البته که بیشترین مکان هایی که در آنها چراغ های آویزان سقفی را دیده ایم بالای میز آشپزخانه و میز ناهارخوری هستند، اما در هر صورت چراغ های آویز در هر مکانی قابل استفاده هستند. از چراغ های سقفی می توان بجای چراغ مطالعه در اتاق خواب، در قسمت رختکن حمام، روی پیشخوان آشپزخانه، ابتدای راهروی ورودی، جلوی درب خروجی،یا حتی با توجه به شکل چراغ و فضای مورد نظر به عنوان منبع نور اصلی استفاده نمود. می توانید از چراغ های سقفی آویز در کنار هم و به صورت چند تایی و ردیف هم استفاده کنید، در چنین حالتی برای جلوه بیشتر و رعایت تقارن بیشتر از تعداد فرد چراغ اتسفاده می شود اما این یک قانون کلی نیست و بهتر است با توجه به فضای تان از چراغ ها استفاده کنید، اگر برای نوردهی به میز غذا خوری به اندازه چهار لامپ نور نیاز دارید ز چها چراغ استفاده کنید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

چراغ آویز مدرن مدل پورتوفینو:

لوستر سقفی
لوستر سقفی شیددار
لوستر پذیرایی
لوستر کلاسیک شیددار
seina-size