• English (English)
  • العربية (Arabic)
  • Español (Spanish)
انواع کلید و پریز فده

کلید و پریزهای لوکس

قاب های کلید و پریز فده با درنظرگرفتن سبک های مختلف طراحی داخلی دربرگیرنده طرح های متنوعی از انواع کلیدوپریزکلاسیک، کلیدوپریزمدرن و کلیدوپریزکریستالی می باشد.جنس اصلی قاب کلید و پریز FEDE از آلیاژ برنج می باشد. 
قاب هالوژن

انواع قاب هالوژن فده

قاب های هالوژن کلاسیک وسری جدیدی از قاب هالوژن مدرن شرکت فده دارای روکش دست ساز هستند که رنگ این محصولات ثابت می باشند. قاب هالوژن ضدآب با رو کش های IP مختلف جهت استفاده در محیط های مرطوب ازمحصولات فده اسپانیا قابل انتخاب هستند. 
انواع چراغ دیواری فده

انواع چراغ دیواری فده

دیوارکوب های فده ساخته شده از آلیاژ برنج هستند و شامل چراغ بالا آیینه ای، چراغ بالا تابلو، چراغ کنار تختی اتاق خواب، چراغ دیواری کلاسیک و دیوار کوب های مدرن جهت نورپردازی بر روی دیوارهای دکوراتیو، ستون ها و دیوار راهروها و راه پله ها می باشند.
انواع آویزهای سقفی فده
چراغ سقفی و لوستر
چراغ سقفی کلاسیک و لوسترکلاسیک فده از ترکیب آلیاژ برنج با کریستال های سواروسکی، حباب های شیشه ای، شیشه دکوراتیو، سیم های پارچه ای با کیفیت بسیار بالا طراحی و ساخته شده اند. لوستر سقفی مدرن و کلاسیک فده با زنجیرهای برنجی ، میله های برنجی و یا سیم های پارچه ای با تنوع در رنگ بندی جهت استفاده در فضاهای مختلف طراحی شده اند
آباژور برنجی
آباژورهای کلاسیک و مدرن
چراغ آباژور فده در دو مدل آباژور رومیزی و آباژور ایستاده بر روی زمین، از آلیاژ برنج با کیفیت بسیار بالا طراحی و ساخته شده اند. آباژورهای رومیزی فده در مدل های آباژو چند شاخه، آباژورحباب دار و آباژو پایه بلند با شید (کلاهک) طراحی شده اند. 
انواع سیستم های روکار فده
تجهیزات روشنایی روکار
سیستم های روکار فده اعم از کلیدوپریز روکار ، قاب هالوژن روکار و چراغ دیواری روکار در فضاهایی که از قبل سیم کشی صورت نگرفته است و با سیم کشی روکار مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم روکار فده شامل پریز برق روکار، پریز بارانی روکار، کلید برق روکار، داکت و...