چراغ بالا آینه ای دوشاخه سان مارینو

چراغ بالا تابلویی دوشاخه سان مارینو دو SAN MARINO WALL LIGHT II

چراغ بالا آینه ای دوشاخه سان مارینو
وشاخه سان مارینو

چراغ بالا تابلو فرش دوشاخه سان مارینو دو  

چراغ دیواری کلاسیک دو شاخه سن مارینو SAN MARINO II، یکی از دیوارکوب های مناسب برای نورپردازی روی تابلو، تابلو فرش، آینه و... می باشد. دیوارکوب کلاسیک سن مارینو دارای دو شاخه می باشد که قابلیت تنظیم و جهت دهی نور را دارند. جنس چراغ دیواری سن مارینو ار آلیاژ برنج و روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی می باشد. چراغ دیواری سن مارین در حالت حباب دار نیز قابل انتخاب است. وزن دیواری سن مارینو 3600 گرم است و در حالت حباب دار 3100 گرم است.

همانطور که گفته شد از این چراغ دیواری می توان به عنوان چراغ بالای تابلو فرش استفاده کرد،برای نورپردازی تابلو فرش بهتر است از لامپ های نمایشگای استفاده نمود،ترکیب نورهای زرد و قرمز برای تابلو فرش بسیار مناسب است همچنین اگر تابلو فرش شما تصویر یک چهره را نمایش میدهد سعی کنید از زوایای کناری نیز به آن نور بتابانید، با استفاده از قابلیت تغییر زاویه نور چراغ های دیواری این نکته را رعایت کنید.

در مورد نورپردازی دستشویی ها، بعد از نور اصلی اتاق دستشویی که همان چراغ بالای سقف می باشدنوردهی به وسیله دیوارکوب ها وچراغ های بالا تابلویی یکی از مواردیست که باید به آن توجه کنید.یکی از اشتباهات رایج در این بحث کار گذاشتن هالوژن های توکار دقیقا بالای آینه است که باعث افتادن سایه روی صورت می شود. یکی از بهترین کارهای ایجاد نور یکدست روی .صورت دیوارکوب های بالای آینه و با امکان تغییر زاویه نور است به طوری که بتوان نور را با زاویه از کنا به آینه تاباند بهترین انتخاب پخش نور یکدست به طول ۶۰ سانتیمتر است که منجر به پوشش نور یکنواخت بر روی صورت و مو می‌گردد.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

  • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
  • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
  • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
  • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ بالا آینه ای دوشاخه سان مارینو دو 

چراغ بالای تابلو فرش
چراغ بالا آینه ای
چراغ نورپردازی تابلو فرش
چراغ بالاآینه لوکس
seina-size
محصولات مرتبط:
هالوژن امپوریو
چراغ سقفی میلازو
اباژور کاتانیا
چراغ روکار

مقالات