• English (English)
  • العربية (Arabic)
کلید و پریز لوکس

انواع کلید و پریز: کلید و پریز فده مدل سن رمو

کلید و پریز فده مدل سن رمو
SAN REMO

فریم کلید و پریز ظریف سن رمو

قاب کلید و پریز فده مدل سن رمو SAN REMO ، یکی از ظریف ترین انواع مدل های کلید و پریز فده، با الهام از شهر سن رمو، شهر گل در ایتالیا طراحی شده است. نقش گل با ظرافت و زیبایی منحصر بفرد بر روی قاب کلید و پریز سن رمو مسحورکننده است. این قاب، ایده ال برای استفاده در دکور فضاهایی با نظم و ظرافت زیاد می باشد.ترکیبی از گل های روی کاغذ دیواری شما به همراه قاب کلید و پریزی گل نشان، ظرافت سلیقه شمار ا نمایان نمی کند.قاب کلید و پریز سن رمو ساخته شده از آلیاژ برنج با طراحی بسیار جذاب و منحصر بفرد، نماد تاثیر گذاری از زیبایی است.

طراحی این مدل از فریم کلید برق مدلی بازطراحی شده از مدل های قبلی و دکوراتیو فده است، افزودن انحنا به اطراف این فریم ها و اضافه کردن طرح و نقش گل به جای حاشیه های کلاسیک سبکی متفاوت را ایجاد نموده است. نصب این قاب ها بسیار راحت است و دیگر مثل قدیم نیازی به قرار دادن مکانیزم در زمان ساخت نیست و یا یک قیم ساده قابل جاگذاری در دیوار است. روکش دست ساز قاب کلید و پریز سن رمو در رنگ های طلایی، نقره ای، مسی،برنز، پتینه سفید و رنگ گرافیت می باشد. قاب کلیدوپریزسن رموفده، شامل قاب کلید و پریز تک خانه، قاب کلید و پریز دوخانه، قاب کلید و پریز سه خانه و قاب کلید و پریز چهار خانه است که جهت استفاده ی بهینه از فضا و یکدست نمودن کلید و پریزها میتوان از این قاب ها استفاده نمود.


مکانیزم این کلید ها از طراحی ویژه ای برخوردار هستند به گونه ای که روشن و خاموش کردن لوستر یا چراغ ها با استفاده از آن ها، علاوه بر این که با روش قدیمی فشردن شاسی روی مکانیزم ها انجام می گیرد، بلکه به روش های جدید و ظریف تری هم امکان پذیر است. یک پیچ تنظیم ظریف که با پیجاندن آن لوستر یا چراغ سقفی یا حتی دیوارکوب را روشن یا خاموش نمایید. هم کلید سنتی و هم کلید دوار قابل استفاده برای سیم کشی های یک پل و دو پل می باشد: با چرخش آن تا حدی معین یک دسته از لامپ ها روشن شده و در ادامه با چرخش بیشتر، چراغ های دسته دوم روشن می شوند. همچنین این امکان نیز وجود دارد که در هنگام استفاده از این سری از کلید و پریز فده برای ایجاد یکپارچگی بیشتر در محیط از قاب های یک تا چهار خانه به صورت عمودی و افقی استفاده نمود.
قیمت خرید کلید و پریزفده مدل سن رمو را می توانید از طریق کانال های شبکه اجتماعی تنها نمایندگی فده در ایران جویا شوید.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع کلید و پریز روی این لینک کلیک کنید .

کلید و پریز فده مدل سن رمو SAN REMO

کلیدو پریز خارجی
قاب کلید وپریز
کلید و پریز ظریف
کلید و پریز شیک
seina-size
محصولات مرتبط: