چراغ بالا تابلو،بالا آینه ای

چراغ بالا تابلویی مدل سینا سایز بزرگ SIENA BIG PICTURE LIGHT

چراغ بالا تابلو
چراغ بالا تابلویی

چراغ بالای تابلو فرش مدل سینا سایز بزرگ

چراغ بالا تابلو سینا بزرگ SIENA BIG PICTURE LIGHT، ساخته شده از آلیاژ برنج و روکش کار دست می باشد که می تواند جهت نورپردازی بر روی تابلو، آینه، دیوار و... مورد استفاده قرار گیرد. طول شید بالا تابلویی سینا سایز متوسط 34 سانتی متر است و دو لامپ در این چراغ دیواری بالا تابلو قرار می گیرد. چراغ بالا تابلو یی سینا سایز متوسط می تواند همزمان با کلید و پریز سینا و قاب های هالوژن سینا در محیط طراحی مورد استفاده قرار گیرند. وزن چراغ بالاتابلویی کلاسیک سینا سایز متوسط 1290 گرم است.

دیوارکوب را کجا استفاده کنم؟

معمولا از دیوارکوب یا چراغ دیواری برای ایجاد نقاط کانونی نورانی روی دیوار استفاده میکنند یعنی جاهایی برای ایجاد توجه بیشتر و یا حتی جداکننده هایی برای بخش هایی از سالن از یکدیگر،اینها مواردی از مصارف خانگی چراغ دیواری هستند.
اگر قصد دارید از چراغ دیواری برای کادربندی دیوار استفاده کنید و یک تابلو فرش،یا نقاشی را به نمایش بگذارید پیشنهاد ما استفادهاز دو دیوارکوب با یک شکل و طرح در دو طرف آن ا ست. 
یادتان باشد هرگز برای نورپردازی منزل از چراغ دیواری های با نور سفید استفاده نکنید.

برای اتاق مهمان می توانید از دیوارکوب های نوربالا و پایین استفاده کنید مثل چراغ دیواری با نور دو طرفه مدل پاریس و در اتاق کار این دیوارکوب را به همراه یک چراغ رومیزی استفاده کنید. چراغ دیواری با نور دو طرفه مدل پاریس
اگر سقف منزل شما بلند است هم می توانید از این چراغ های با نور بالا و پایین استفاده کنید این باعث می شود ارتفاع سقف شما کوتاه تر به نظر بیاید.

برای راه پله ها برای داشتن نوری وسیع تر از چراغ های نیم دایره ای مثل چراغ دیواری مدل باری استفاده کنید

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ دیواری و دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ بالا آینه ای سینا سایز بزرگ

چراغ دیواری دستشویی
نورپردازی تابلوفرش
چراغ بالای تابلو فرش
دیوارکوب بالا آینه ای
seina-size
محصولات مرتبط:
قاب هالوژن توسکانا
کلید و پریز مدل سینا
قاب هالوژن مربعی
چراغ بالا تابلو بالا آینه  سینا کوچک