چراغ دیواری لوکس

چراغ دیواری بالا تابلویی تک شاخه سیراکوسا

چراغ تابلو فرش سیراکوسا
چراغ تابلو فرش سیراکوسا

دیوارکوب بالا تابلویی تک شاخه سیراکوسا

دیوارکوب بالا تابلویی تک شاخه سیراکوسا SIRACUSA WALL LIGHT I، در دو مدل با حباب و با نورپرداز از آلیاژ برنج در چهار رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. از دیوار کوب های کلاسیک سیراکوسا جهت نورپردازی بر روی ستون ها ، دیوار سرویس بهداشتی و ... می توان استفاده نمود. چراغ دیواری کلاسیک سیراکوسا قابلیت چرخش و جهت دهی نور را دارد و می تواند با چراغ های آویز از همین طرح همزمان مورد استفاده قرار گیرد که سبب ایجاد هماهنگی و زیبایی محیط طراحی می گردد. وزن دیوارکوب سیراکوسا در حالت حباب دار1500 و در حالت برنجی 1600 گرم است.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیونو فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوانمثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

  • نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:
  • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشودو با عث ایجاد نازیبایی نشود.
  • در ساختمان های با ندیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
  • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجادنمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیککنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
  • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
  • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
  • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار و مهمان ایجاد میکند.
  • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
  • از دیوارکوب های نیمدایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ تابلو فرش و دیواری سیراکوسا

چراغ بالا تابلویی
چراغ بالا آینه ای
چراغ مناسب تابلو فرش
دیوارکوب تابلو فرش
seina-size
محصولات مرتبط:
کلید و پریز امپوریو
چراغ دیواری سن مارینو