جدیدترین مدل های روز لوستر در سال 2018

تجهیزات روشنایی هم مثل سایر بخش های دکوراسیون هر ساله دستخوش تغییرات و تطبیق با مد های سال می شود. همانطور که هر ساله رنگ های خاصی به عنوان رنگ سال انتخاب می شود، تجهیزات روشنایی هم همپای همه ی این تغییرات به روز می شود. همانطور که می دانید امسال رنگ بنفش به عنوان رنگ سال انتخاب شد طراحان دکوراسیون تونالیته های رنگ بنفش را در طراحی دکوراسیون های داخلی و و خارجی ساختمان ها به کار برده اند. در این میان امسال یعنی سال 2018 مدل های خاصی از تجهیزات روشنایی به بازار های جهانی آمده است، اگر دقت کرده باشید امسال لوسترهای ادیسونی یا لامپ های ادیسونی یکی از بیشترین طرح های چراغ ها یا لوسترهای موجود بازار هستند. در این مقاله چند مدل از لوسترهای پرفروش سال 2018 را به شما معرفی می کنیم:

لوستر پازلی در رنگ های متنوع

با دیدن رنگ های شاد و روشن و متنوع این لوسترها نترسید، جسور باشید، از رنگ های غیر منتظره استفاده کنید، خوبی این لوستر ها این است که عموما ارتفاع آنها قابل تنظیم است و حتی شما میتوانید از آن در یک گوشه خاص، روی یک میز یا وسط یک قفسه استفاده کنید:

لوستر پازلی

چراغ سقفی مدل گل

این چراغ گل سبک دوست داشتنی به عنوان یک آویز بسیار سبک و بامزه انتخاب خوبی برای اتاق یک دختر خانم است. گلبرگها به خوبی نور را پراکنده می کنند، و این باعث می شود که یک گزینه مناسب برای بالای میز ناهار خوری یا حتی یک اتاق خواب باشد. این لوستر به تنهایی می تواند جنبه تزیینی ومعنایی به دکوراسیون شما هم بدهد،نو و ظرافت.

لوستر اتاق دخترانه

لوستر پولکی

یک لوستر همه فن حریف؛ پولک های ظریف این لوستر حس یک پری دریایی را به شما می دهند این پری دریایی هم در اتاق خواب کودکتان،هم در اتاق نشینمن و هم در اتاق پذیرایی شما جلوه ای لطیف،خاص و رویایی خواهد داشت.

لوستر پولکی

لوستر های شیشه ای،لوستر های ادیسونی

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شدلوستر ادیسونی یا لوسترهای شیشه ای ساده، این روزها طرفدارهای خاص خود را پیدا کرده است، از اتاق های نشینمن و پذیرایی، لوسترهای بالای میز ناهار خوری تا رستوران ها و کافه ها گویی دوباره به زمان اختراع ادیسون برگشته ایم.

لوستر ادیسونی

ترکیب حباب های شیشه ای ناموزون و چراغ ادیسونی

از همین چراغ های نورانی با براقیت خاص و نور زرد مایل به طلایی آنها هم می توانید به عنوان رنگی هماهنگ با رنگ سال 2018 استفاده کنید.

لوستر شیشه رنگی

کلید و پریز لوکس

ساختاری کاملا لوکس و خاص، ترکیبی از رنگ لوکس طلایی و رنگ خاص بنفش. برای تکمیل این رنگ بندی و دکوراسیون، از بخش های دیگر غافل نشوید.قاب کلید و پریز یکی از مواردیست که شاید در نگاه اول به آن توجهی نکنید اما با نگاهی عمیق تر و ظریفتر می توانید در کنار لوستر طلایی رنگ خود که نقطه کانونی فضای شما را تشکیل داده است کلید و پریزهای لوکس و خاصی با رنگ هایی مثل طلایی یا بژ در نظر بگیرید.

کلید و پریز لوکس

قاب هالوژن لوکس:

درست است که لوستر نفطه کانونی شما را در این ترکیب دکور تشکیل داده است اما از داشتن نقط نورانی حاشیه های سقف غافل نشوید، تابش نور از میان کریستال های طلایی رنگ، فضای چشم گیری را ایجاد می کند.

لوسترهای کریستالی رنگی

ترکیبی از زیبایی و رنگ، با داشتن این لوسترهای کریستالی رنگی هرجایی که باشید حس پخش نور، زیبایی و لوکس بون را از این لوستر میگیرید.

لوستر کریستالی رنگی

فکر بدی نیست از این ایده ی نیمه مدرن نیمه سنتی استفاده کنید و فضایی احساسی به محیط خودتان اضافه کنید.

چراغ آویز ادیسونی

چراغ آویز آینه ای مسی

این لامپ آویز روست داشتنی در سبک خود بسیار معاصر و به روز است،حتی اگر دکوراسیون شما سنتی ست اصلا نترسید و از این حبای مسی درخشان در آشپزخانه، بالای جزیره خود استفاده کنید. استفاده چند تایی از این آویز هم به زیبایی دکورتان کمک میکند، یک گروه سه تایی از آنها با ارتفاع های مختلف نتیجه طراحی شیک و خاص شماست.

چراغ آویز مسی چکشی

این چراغ سقفی خاص با توجه به فلز مس به کار رفته در آن بیشتر مناسب فضاهایی مثل آشپزخانه است،سبک این لوستر ترکیبی از صنعت و سنت است و به زبانی دیگر مناسب کسانی ست که در انتخاب سبک لوستر آشپزخانه کمی خجالتی هستند و شما را به یاد ظروف قدیمی خانه مادربزرگ ها می اندازد.همچنین استحکام و ماندگاری این لوسترها به دلیل فلز استفاده شده در آن بسیار بالاتر است.

لوستر فلزی مسی

توپ های هندسی فضایی

اگر به دنبال لوسترهایی خیلی خاص برای فضای مدرن خود هشتید، این توپ های فلزی با چراغ های ادیسونی شیک را به شما پیشنهاد می دهیم، اگر در کنار این توپ های فلزی طلایی از کلید و پریز های لوکس و خاص طلایی با مکانیزم های مدرن استفاده کنید می توانید فضایی خاص تر و زیبا تری ایجاد کنید

لوستر مدرن

دوست دارم مقاله رو از طریق تلگرام برای دوستم بفرستم.