چراغ دیواری روکار تیولی

چراغ دیواری روکار تیولی TIVOLI SURFACE WALL LIGHT

چراغ دیواری روکار تیولی
چراغ دیواری روکار تیولی

چراغ دیواری روکار تیولی

چراغ دیواری روکار تیولی TIVOLI SURFACE WALL LIGHT، در سیستم های روکار جهت نورپردازی محیط مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیب این دیوارکوب روکار کلاسیک و سایر محصولات روکار اعم از کلید و پریز روکار، هالوژن روکارو داکت های برنجی شرکت فده می تواند یک اثر فاخر و دکوراتیو را ایجاد نماید.دیوارکوب روکار تیولی نیز در دو مدل حباب دار و بدون حباب با بدنه برنجی طراحی و ساخته شده است. وزن چراغ دیواری روکار تیولی در حالت حباب دار1260 و در حالت برنجی 1370 گرم است.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

  • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
  • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
  • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.برای نمونه چراغ دیواری با نور دو طرفه پاریس
  • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری روکار تیولی

چراغ دیواری روکار تیولی
چراغ دیواری روکار لوکس
چراغ دیواری روکار
چراغ دیواری لوکس
چراغ دیواری مدرن
چراغ دیواری کلاسیک
چراغ دیواری روکار مدرن
چراغ دیواری روکار جدید
چراغ دیواری روکار برنز
seina-size
محصولات مرتبط: