انواع مدل های کلید و پریز


کلید و پریز یکی از جزئیاتی است که عمدتا توجه زیادی به آنها نمی شود. کلید و پریز خارجی و کلید و پریز های تولید ایران امروزه با مدل های متنوعی و طرح های بسیار زیادی عرضه می شود.
با انتخاب هوشمندانه و حرفه ای می توانید توجه همه را با این المان های زیبایی جلب کنید ، مثلا انتخاب کلید و پریز همرنگ دیوار برای دیواری با زمینه سفید رنگ انتخاب جالبی به نظر نمی آید .بکار بردن کلید و پریز با رنگ متفاوت و یا طراحی خاص تر جلوه جذابتری خواهد داشت . برای فضاهایی که قصد دارید دکوراسیون لوکسی داشته باشد ، مسلما انتخاب کلید و پریز شیک اهمیت زیادی می یابد .

کلید و پریز خارجی

کلید و پریز خارجی نسبت به انواع مشابه داخلی شان از تنوع بیشتری برخوردار هستند. نمونه های خارجی تولید شده توسط شرکت فده که در تصاویر می بینید در کنار ظاهر جالب این مدل ها، به سادگی آنها نیز توجه زیادی شده است. یکنواختی در هیچکدام از طرح ها دیده نمی شود ودر هر مدلی به روشی خاصی وبرای هر سلیقه ای طراحی شده است. 

.

کلید و پریز لوکس

برای آنهایی که بدنبال دکوراسیون لوکس و خاص هستند که تمام المان های زیبایی را داشته باشد ،انتخاب کلید و پریز لوکس یکی از بهترین انتخاب خواهد بود. کلید و پریز ها با رنگ های خاص و قابل ست کردن با رنگ های کاغذ دیواری ها و سایر تجهیزات روشنایی شما، در نمای داخلی تان خودنمایی می کند. رنگ طلایی این محصولات و جلوه خاص و درخشان آن باعث می شود کار کردن با این کلید و پریز ها بسیار لذت بخش بنظر برسد.

فده ایران  انواع کلید و پریز های لوکس را در رنگ های مختلف تولید می کند .تمامی نقش و نگارهای موجود روی این قاب کار دست است، تراش های ظریفی که روی فلز برنج صورت گرفته و در رنگهای زنگار (مفرغ) روشن، طلایی روشن و مسی یک قاب آنتیک روی دیوار شما به نمایش میگذارد.

چه نوع کلید و پریزی انتخاب کنیم؟

امروزه طرح های متنوعی از کلید ها و پریز ها وجود دارد، که هر یک برای دکوراسیون خاصی موجود است. از کلید های سبک دکوراسیون قدیمی گرفته تا طرح های ساده، فانتزی، مدرن .توجه به این که چه نوع و شکلی از این کلید ها و پریز ها را انتخاب کنیم، خود نیاز به بررسی مدل های مختلف دارد. کلید و پریزی که بیشترین هماهنگی با دیگر تجهیزات روشنایی و رنگ دیوار ها دارد را انتخاب کنید ، مثلا هماهنگی رنگ و مدل کلید و پریز با دیوار کوب یا مدل لوستر ترکیب مناسبی خواهد بود.


دوست دارم مقاله رو از طریق تلگرام برای دوستم بفرستم.