چراغ سقفی لوکس

انواع لوستر: چراغ سقفی (لوستر سقفی) فده مدل ونیزیا VENEZIA I

فده مدل ونیزیا
چراغ سقفی (لوستر سقفی) فده مدل ونیزیا VENEZIA I

چراغ سقفی (لوستر سقفی) فده مدل ونیزیا VENEZIA I

چراغ سقفی فده مدل ونیزیا VENEZIA I، یک لوستر سقفی بدون آویز سه شعله (سه لامپ) می باشد که همراه با یک شیشه طرح دار تبدیل به یک لوستر سقفی دکوراتیو شده است که باعث ایجاد نورپردازی خاص و منحصر بفرد بر روی سقف می گردد. جنس بدنه لوستر سقفی ونیزیا از آلیاژ برنج بوده و با روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای ، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. وزن لوسترکلاسیک فده مدل ونیزیا3998 گرم است. ارتفاع لوستر سقفی ونیزیا از سقف 32.8 سانتی متر و قطر پایه برنجی آن 27 سانتی متر می باشد. لوستر سقفی ونیزیا می تواند همزمان با قاب کلید و پریز و هالوژن سقفی مدل سن سباستین مورد استفاده قرار گیرد. به این مدل از لوستر ها، لوستر لامپ ادیسونی هم می گویند.

چراغ سقفی توکار:

این نوع چراغ ها یا به اصطلاح امروزی لامپ هالوژن، در انواع و ظاهرهای مختلفی و به صورت عمده انواع گرد و مربع ارائه می شوند و در تمام محیط های اداری و مسکونی و عمومی قابل استفاده هستند، برخی از آنها در دسته هالوژن های لوکس قرار میگیرند، برخی در دسته هالوژن های مقرون به صرفه و برخی هالوژن های عمومی هستند. علت نام گذاری این چراغ ها این است که نور کاملا در سقف قرار گرفته است و هیچ بخشی از آن دیده نمی شود.

چراغ سقفی آویز:

این گروه از چراغ های سقفی،روی سقف قرار گرفته و قابل دیدن هستند. با قرار گرفتن پایه چراغ روی سقف و پایین تر آمدن منبع نور از سقف به سمت پایین، میزان نور تابشی آن نیز می تواند بیش تر شود. انواع بسیار متفاوتی از چراغ های سقفی موجود است که با توجه به فضایتان می توانید از آن ها استفاده کنید. به عنوان مثال اگر به یک دکوراسیون ساده نیاز دارید بهتر است از طرح های مینیمال استفاده کنید،استفاده از چراغ های سقفی مینیمال و ساده بالای میز غذا خوری دقیقا نوری را به شما می دهد که موقع صرف غذا یا کار روی کانتر به آن نیاز دارید، رنگ ها و طرح های مختلف آن به شما امکان انتخاب هر گونه سبکی را خواهد داد.

چراغ سقفی برای دفتر کار:

عموما دو دسته نور وجود دارد، نورهای طبیعی و سرد و نورهای گرم. نورهای سفید مانند نور مهتابی جزو نورهای سرد و طبیعی و یادآور نور آفتاب در وسط روز هستند و حس انرژی و شادابی روز را تداعی می کند و به همین دلیل از این نور برای محیط های کاری و کارگاهی استفاده می کنند.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

لوستر آویز دار فده مدل ونیزیا VENEZIA I

چراغ سقفی بالای غذاخوری
لوستر سقفی بار
چراغ رستوران
لوستر سقفی ونیزیا
چراغ کافه
چراغ کافی شاپ
لوستر سقفی میز ناهارخوری
لوستر لوکس آشپزخانه
seina-size
ارتفاع 328 میلی متر
عرض 270 میلی متر
محصولات مرتبط:
کلید مدل سن سباستین
هالوژن مربعی لوکس سن سباستین
هالوژن گرد لوکس
لوستر سقفی ونیزیا