چراغ سقفی لوستر فده

انواع چراغ سقفی: چراغ سقفی فده مدل ونیزیا دو

چراغ سقفی فده مدل میلانو MILANO
چراغ سقفی لوکس

چراغ آویز سقفی فده مدل ونیزیا 2

چراغ سقفی فده مدل ونیزیا VENEZIA II، یک لوستربدون آویز سه شعله (سه لامپ) می باشد که همراه با یک شیشه طرح دار تبدیل به یک لوستر سقفی دکوراتیو شده است که باعث ایجاد نورپردازی خاص و منحصر بفرد بر روی سقف می گردد. جنس بدنه لوستر سقفی ونیزیا از آلیاژ برنج بوده و با روکش کار دست در چهار رنگ طلایی، نقره ای ، برنز و پتینه سفید و طلایی طراحی و ساخته شده است. وزن لوستر سقفی کلاسیک فده مدل ونیزیا3998 گرم است. ارتفاع لوستر سقفی ونیزیا از سقف 32.8 سانتی متر و قطر پایه برنجی آن 27 سانتی متر می باشد.

چراغ سقفی:

امروزه چراغ سقفی علاوه بر عملکرد و ایجاد نور در محیط، زیبایی را نیز برای شما به وجود می آورد. برای ایجاد این نورها در سقف امروزه علاوه بر آویز ها و چراغ های سقفی و لوستر ها از هالوژن ها یا چراغ های سقفی توکار نیز استفاده می شود. به عنوان مثال در مکان هایی با ارتفاع سقف کوتاه گاهی استفاده از چراغ آویز یا لوستر ممکن نیست، در اینجا چراغ سقفی توکار یا هالوژن به کمک شما می آید و می توانید با استفاده از انواع هالوژن نورپردازی مناسبی ایجاد کنید. در ارتفاع های بلند تر و همچنین فضاهای بزرگتر شما نیاز به ایجاد نور کانونی،تاکید کننده و پخش کننده دارید که برای آن می توانید از چراغ های سقفی و لوستر استفاده کنید.

چراغ سقفی توکار:

این نوع چراغ ها یا به اصطلاح امروزی لامپ هالوژن، در انواع و ظاهرهای مختلفی و به صورت عمده انواع گرد و مربع ارائه می شوند و در تمام محیط های اداری و مسکونی و عمومی قابل استفاده هستند، برخی از آنها در دسته هالوژن های لوکس قرار میگیرند، برخی در دسته هالوژن های مقرون به صرفه و برخی هالوژن های عمومی هستند. علت نام گذاری این چراغ ها این است که نور کاملا در سقف قرار گرفته است و هیچ بخشی از آن دیده نمی شود.

چراغ سقفی برای اتاق پذیرایی:

در نورپردازی و دکوراسیون نشیمن و پذیرایی بهتر است از ترکیب نور سفید و زرد استفاده شود، چرا که فعالیت های مختلف و متفائوتی در طول روز در این فضا و با توجه به نوع فضا صورت میگیرد. در دکوراسیون آشپزخانه نیز استفاده از ترکیب نور سفید و زرد پیشنهاد می شود تا به تعادل رنگی رسیده، رنگ وعده های غذایی به درستی مشاهده شوند و به دلیل تنوع فعالیت ها چشم دچار خستگی و آسیب نشود.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ سقفی و انواع لوستر روی این لینک کلیک کنید .

چراغ سقفی لوکس فده،تنوع رنگی:

لوستر آشپزخانه
چراغ آویز لوکس
لوستر آشپزخانه مدرن
چراغ سقفی کلاسیک
چراغ سقفی بار
لوستر سالن پذیرایی
لوستر اتاق نشیمن
چراغ اتاق نشیمن
سایز چراغ سقفی
ارتفاع 328 میلی متر
عرض 270 میلی متر
محصولات مرتبط: