چراغ دیواری لوکس

چراغ دیواری،چراغ سقفی وینا با لامپ GU10

چراغ دیواری و سقفی وینا
چراغ دیواری و سقفی وینا

چراغ دیواری دکوراتیو با لامپ GU10

چراغ دیواری یا چراغ سقفی مدل ویِنا VIENNA GU10 با لامپ GU10 مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ دیواری وینا از آلیاژ برنج و در 4 رنگ طلایی، سفید و طلایی، برنز و نقره ای طراحی شده است که می تواند متناسب با رنگ آمیزی فضای داخلی مورد استفاده قرار گیرد. از این چراغ سقفی جهت نورپردازی با نور متمرکز بر روی دیوار، تابلو ... استفاده می شود. وزن این چراغ سقفی/دیواری 1450گرم است. با توجه به زاویه دهی نور و قابل چرخش بودن این چراغ به صورت کاملا عمودی، می توان از آن به صورت چراغ سقفی و به صورت نور عمودی نیز استفاده نمود.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نور بالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب بالا و پایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید و پریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب های دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری/سقفی وینا با لامپ GU10

چراغ دیواری خارجی
چراغ دیواری شیک GU10
چراغ سقفی آشپزخانه
چراغ دیواری پذیرایی
seina-size
محصولات مرتبط:
کلید و پریز امپوریو
چراغ دیواری سن مارینو
هالوزن مربعی توسکانا
آباژور دکوراتیو کاتیانا