چراغ دیواری لوکس

چراغ دیواری پروژکتوری پایه بلند با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری پروژکتوری
چراغ دیواری پروژکتوری

چراغ دیواری یا سقفی ویناپایه بلند پرژکتوری با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری/سقفی وینا پایه کوتاه پرژکتوری با لامپ PAR30LED، VIENNA PAR30LED، یک نورپرداز پرژکتوری جهت تامین نور زیاد برای نورپردازی بر روی پیانو، تابلو فرش ، پایه ستون ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ دیواری و سقفی وینا قابل چرخش و تنظیم جهت نور می باشد. چراغ پرژکتوری وینا از آلیاژ برنج و در چهار رنگ طلایی، پتینه سفید و طلایی، نقره ای و برنز طراحی و ساخته شده است. وزن چراغ پرژکتوری کلاسیک وینا 1750 گرم است.این مدل از چراغ دیواری را می توانید با مدل دیوارکوب پروژکتوری پایه کوتاه آن نیز در دکوراسیون خود ترکیب نمایید. همچنین به دلیل داشتن پایه ی بلند و امکان تابش نور مستقیم آن می توانید به عنوان چراغ بالای میز یا چراغ بالای پیانو نیز استفاده کنید.

چراغ دیواری برای دیوارهای بلند

چطور سقف بلند خانه را کوتاهتر نشان دهیم

یکی دیگر از استفاده های چراغ دیواری ایجاد شکست نور و شکستن فاصله بصری است. نوری که چراغ دیواری مخصوصا چراغ دیواری دوطرفه ایجادمیکند باعث ایجاد این شکست نور و ایجاد عدم تمرکز روی ارتفاع بلند سقف شوند.استیکرها و... یکی از این موارد چراغ دیواری است.چراغ دیواری در روز و شب چهره دیوار و دکوراسیون شما را متفاوت می کند، هنگام روز خود چراغ دیواری روی دیوار خودنمایی می کندو در شب نوری که از آن ساتع می شود تزیین کننده دیوار شماست.

اصولا در دکوراسیون لوکس یکی از عناصری که همیشه دیده می شود چراغ دیواری است. درکل چراغ دیواری اصولا در چیدمان های لوکس مورد استفاده است به خصوص چراغ دیواری کریستالی استفاده از دیوارکوب به جای شمعدان در اطراف بالای کنسول علاوه بر ایجاد فضای لوکس و خاص فضای بیشتری را روی میز کنسول برایتان فراهم می آورد. استفاده از چراغ دیواری به صورت جفت یا دوتایی عموما تصویری است که ما از چراغ دیواری داریم اما با توجه به اجزای دکوراسیون شما می توانید از چراغ دیواری به صورت تکی،دوتایی و یا بیشتر استفاده کنید. همچنین میتوانید از دیوارکوب به عنوان چراغ خواب هم اطراف تخت خوابتان استفاده کنید.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع دیوارکوب روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری/سقفی ویناپایه بلند پرژکتوری با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری پایه دار
چراغ دیواری با لامپ PAR30LED
چراغ سقفی چرخشی
چراغ سقفی پروژکتوری
seina-size