چراغ دیواری/سقفی ویناپایه کوتاه پرژکتوری با لامپ PAR30LED

انواع چراغ دیواری: چراغ دیواری پرژکتوری با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری/سقفی ویناپایه کوتاه پرژکتوری با لامپ PAR30LED
چراغ دیواری/سقفی ویناپایه کوتاه پرژکتوری با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری پرژکتوری با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری مدل پرژکتوری وینا پایه کوتاه پرژکتوری با لامپ PAR30LED، VIENNA PAR30LED، یک نورپرداز پرژکتوری جهت تامین نور زیاد برای نورپردازی بر روی پیانو، تابلو فرش ، پایه ستون ها و .... مورد استفاده قرار می گیرد. چراغ دیواری و سقفی وینا قابل چرخش و تنظیم جهت نور می باشد. چراغ پرژکتوری وینا از آلیاژ برنج و در چهار رنگ طلایی، پتینه سفید و طلایی، نقره ای و برنز طراحی و ساخته شده است. وزن چراغ پرژکتوری کلاسیک وینا 1750 گرم است. با توجه به قابلیت زاویه دهی به این چراغ و امکان گرداندن آن به صورت مستقیم میتوان از این چراغ دیواری به عنوان چراغ سقفی نیز استفاده نمود.با توجه به حالت پروژکتوری این چراغ نور به حالت پخش شده روی دیوار و یا زمین قابل استفاده است.

نکاتی برای استفاده از دیوارکوب:

 • در دیوارکوب هایی که نور پایین هستند ار نورپخش کن ها استفاده کنید تا لامپ از داخل دیوار کوب دیده نشود و باعث ایجاد نازیبایی نشود.
 • در ساختمان های با دیوار کوتاه از چراغ دیواری نور بالا استفاده نکنید.
 • برای دادن جلوه به دیوارکوب و نور ایجاد شده از آن در بالا و پایین دیوارکوب فضای خالی مناسب را ایجاد نمایید،دیوارکوب را نه به سقف خیلی نزدیک کنید و نه از نیمه دیوار پایینتر نصب کنید.
 • در نورپردازی منزل از نورهای سرد استفاده نکنید با نورهای گرم فضای داخلی تان را گرم و دلچسب کنید.
 • اگر قصد کادربندی دیوار را دارید و می خواهید تابلو یا تابلو فرشتان را روی دیوار به خوبی در معرض نمایش بگذارید از دیوارکوب های ست در دو طرف آن استفاده نمایید.
 • ترکیب لامپ دیواری نوربالا پایین با چراغ رومیزی نورپردازی خوبی برای اتاق کار ومهمان ایجاد می کند.
 • برای سقف های خیلی بلند از دیوارکوب های بالا وپایینی استفاده کنید
 • از دیوارکوب های نیم دایره ای در فضاهایی که نیاز به پخش نوردارند مثل راه پله ها استفاده نمایید.

چه مدل دیوارکوبی انتخاب کنم؟

انتخاب دیوارکوب یا چراغ دیواری باید متناسب با دکوراسیون و فضای شما باشد. معمولا تولید کنندگان لوسترها دیوارکوب ها و چراغ های دیواری متناظر با مدل لوستر را نیز تولید میکنند. دیوارکوب فده در بسیاری از مدل ها، لوستر، قاب هالوژن و حتی قاب کلید و پریز هم ست با خودش را نیز ارائه داده است. به عنوان مثال می توانید از دیوارکوب امپوریو به همراه قاب هالوژن امپوریو و کلید وپریز امپوریو برای یکدست کردن دکوراسیون خود استفاده کنید، یا حتی از دیوارکوب های با طرح پتینه و دیوارکوب های رنگی متناسب استفاده نمایید.

انواع زاویه تابش نور در دیوارکوب(زاویه نور دیوارکوب):

 • دیوارکوب بازاویه تابش نور مستقیم و نور متمرکز به سمت بالا: برای برجسته سازی یک اثر هنری یا تابلوی برجسته یا یک مجسمه دیواری از دیوارکوب دکوراتیو پایین به بالا می توانید استفاده کنید.
 • دیوارکوب با نور به سمت بالا و تابش پخش شونده یا افشان: اگرقصد دارید بخشی از سقف را با نور بدون سایه روشن کنید این دیوارکوب مناسب است.
 • دیوارکوب با زاویه نور بالا و پایین: از این نوع چراغ دیواری یا دیوارکوب دکوراتیو برای جلوه دادن به دیوارهای ساده و بدون بافت استفاده نمایید.
 • دیوارکوب با تابش نور روبه پایین و مستقیم: می تواند برای نورپردازی تابلو یا تابلو فرش و یا بالای تخت و میز تحریر به عنوان چراغ مطالعه استفاده شود.
برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع چراغ دیواری دکوراتیو و دیوارکوب لوکس  روی این لینک کلیک کنید .

چراغ دیواری/سقفی ویناپایه کوتاه پرژکتوری با لامپ PAR30LED

چراغ دیواری پروژکتوری
دیوارکوب پروژکتوری
چراغ بالا تابلویی پروژکتوری
چراغ بالای تابلو فرش پروژکتوری