• English (English)
قاب هالوژن لوکس

انواع قاب هالوژن: قاب هالوژن مدل فیرنزه توسکانا

قاب هالوژن فیرنزه
قاب هالوژن فیرنزه

مشخصات قاب هالوژن فیرنزه :

قاب هالوژن فیرنزه، دارای طراحی بسیار ظریف، دقیق و برجسته به شکل مربع با عرض 11 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر مناسب برای گردبر های سایز 6 و 8 می باشد. قاب هالوژن سقفی فیرنزه می تواند همزمان با کلید وپریز فیرنزه از مجموعه فده استفاده شود. کیفیت بالا در ساخت این قاب هالوژن برنجی، روکش کار دست و طراحی آن باعث ایجاد یک فضای گرم و دلنشین در محیط طراحی می گردد. وزن قاب هالوژن توکار فیرنزه 365 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،قاب هالوژن فایرنزه با طراحی بسیار ظریف و حاشیه گل آن جلوه بسیار زیبایی به نورپردازی شما میدهد.

طر ح های موجود روی روکش هالوژن فایرنزه همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن فیرنزه:

فریم هالوژن نقره ای FD1025CCB
فریم هالوژن لوکس طلایی FD1025COB
فریم هالوژن جدید FD1025COP
فریم هالوژن خارجی FD1025CPB
سایز قاب هالوژن فیرنزه
عرض 11 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر