• English (English)
قاب هالوژن لوکس

انواع قاب هالوژن: هالوژن چندگوش فده مدل لوکا کالکشن توسکانا

قاب هالوژن لوکا
قاب هالوژن لوکا

مشخصات قاب هالوژن چند گوش لوکا:

قاب هالوژن کلاسیک لوکا LUCCA، دارای شکل متمایز با قطر 10 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر می باشد که در گردبر های سایز 6 و 8 قابل استفاده است و اولین انتخاب برای ایجاد فضا با سبک گرم و دلنشین مدیترانه ای می باشد. قاب هالوژن طلایی و برنز سقفی لوکا یکی از پر طرفدارترین قاب های هالوژن فده هستند. وزن قاب هالوژن توکار لوکا 350 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لاامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هلوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، مدل لوکا یک مدل خاص چند گوشه است که جلوه ای خاص روی سقف شما ایجاد می کند.این قاب ها دیگرمدل سنتی گرد هالوژن را ندارند و خودشان به تنهایی بخشی از دکوراسیون شما خواهند بود.
طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد. لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن لوکا:

قاب هالوژن طلایی FD1008RCB
قاب هالوژن نقره ای FD1008ROB
قاب هالوژن سفید FD1008ROP
قاب هالوژن برنزی FD1008RPB
lucca-size
قطر 10 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: