قاب هالوژن لوکس

نام محصول: هالوژن فده مدل روما کوچک MINI ROMA کالکشن روما ROMA

قاب هالوژن روما کوچک
قاب هالوژن روما کوچک

مشخصات قاب هالوژن روما کوچک:

قاب هالوژنفده مدل کوردوبا چرخشی روما کوچک ROMA MINI، چراغ هالوژن سقفی کوچک به شکل دایره با قطر 8.5 سانتی متر و قطر برش 4 می باشد که در گردبر های سایز 4و 6 قابل استفاده است. قاب هالوژن مدرن روما مینی از آلیاژ برنج و روکش کار دست می باشد و در 4 رنگ طلایی، برنز، نقره ای و پتینه سفید و طلایی طراحی شده است. وزن قاب هالوژن روما 270 گرم است. این چراغ هالوژن سقفی مناسب برای فضاهایی که به تعداد بالایی نور متمرکز نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، قاب هالوژن روما یکی از مدل های شیک و زیبا و در عین حال ساده برای استفاده در سقف است، برآمدگی این قاب باعث بیشتر دیده شدن آن روی سقف و همچنین تمرکز بیشتر نور و کم شدن پخش شدگی آن است. طرح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است. قاب هالوژن روما به دلیل سادگی و حالت کلاسیک آن برای مکان های اداری و ساختمان های رسمی که با تعداد بالا مورد استفاده هستند، مناسبتر است. مدل بزرگتر این فریم هم با همین نام یعنی فریم هالوژن روما در این کالکشن موجود است.
 لامپ‌های هالوژن نوری روشن، سفید و شبیه به نور روز دارند؛ همین ویژگی، از آنها گزینه‌ای بسیار مطلوب برای نورپردازی موضعی ساخته است. مصرف انرژی هالوژن‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر از لامپ‌های رشته‌ای است.

تنوع رنگ قاب هالوژن روما کوچک:

قاب هالوژن  نقره ای FD1029RCB
قاب هالوژن کوچک FD1029ROB
قاب هالوژن سفید FD1029ROP
قاب هالوژن  کوچک FD1029RPB
سایز قاب هالوژن
قطر 8.5 سانتی متر
قطر برش 4 سانتیمتر