• English (English)
قاب هالوژن

قاب هالوژن فده دو تایی مدل سن سباستین دوتایی 

قاب هالوژن دوتایی
قاب هالوژن دوتایی

قاب هالوژن سن سباستین دوتایی:

قاب هالوژن توکار دوقلو سن سباستین SAN SEBASTIAN TWO، با عرض و طول 13*23.5 سانتی متر و قطر برش سقف 19.5*9.5 سانتی متر می باشد. قاب هالوژن کلاسیک دوتایی سن سبایتین قابلیت چرخش و جهت دهی نور را دارد و از آن به عنوان یک المان نورپرداز جهت نورپردازی بر روی دیوار، پرده، تابلو و... استفاده می شود.وزن قاب هالوژن سقفی دوتایی سن سبایتین 1106 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هhلوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند. به تازگی قاب های هالوژن چند تایی به بازار ارائه شده اند که در یک فریم شما می توانید تعداد مختلفی از هالوژن را استفاده کنید با این مزیت که این هالوژن ها قابلین چرخش به زوایای مختلف را دارند و می توانید به جهت های خاص از آنها استفاده کنید، حتی می توانید از مدل های چند تایی مثل مدل هالوژن چهار تایی به عنوان لوستر آشپزخانه یا اتاق های کوچک استفاده کنید. حاشیه های بسیار ظریف و زیبای اطراف این قاب های هالوژن چند تایی زیبایی دو چندانی به آن داده است.

طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن دوتایی سن سباستین:

فریم هالوژن خارجی FD1015SCB
هالوژژن خارجی جدید FD1015SOB
قاب هالوژن دوتایی FD1015SOP
فریم هالوژن جدید FD1015SPB
سایز فریم هالوژن دوقلو
عرض و طول 13*23.5 سانتی متر
قطر برش 9.5*19.5 سانتیمتر
محصولات مرتبط: