• English (English)
قاب هالوژن

انواع هالوژن: هالوژن مربعی فده مدل پادوا

قاب هالوژن پادووا
قاب هالوژن پادووا

مشخصات فریم هالوژن مربعی پادوا:

قاب هالوژن پادوا PADOVA، قاب هالوژن به شکل مربع و با عرض 10 سانتی متر و قطر برش 7 سانتی متر می باشد. چراغ هالوژن پادوا یکی از پرطرفدارترین مدل های قاب هالوژن مدرن شرکت فده است که در کالکشن کلید و پریز ها می تواند با قاب کلید و پریز مادرید همزمان مورد استفاده قرار گیرد. قاب هالوژن طلایی پادوا یک چراغ هالوژن پرکاربرد است که در فضاهایی که سقف ها به حالت مشبک و مکعب درآمده اند بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. قاب هالوژن مدرن پادوا در چهار رنگ طلایی، نقره ای، برنز و پتینه سفید و طلایی می باشد. وزن چراغ هالوژن سقفی فده 285 گرم است.

یکی از راه های پخش یکنواخت و در عین حال چشم نواز نور در فضای داخلی استفاده از لامپ های هالوژن است اما لامپ های هالوژن به تنهایی روی سقف کار گذاشته نمی شوند و باید در قاب هالوژن و یا فریم هالوژن مناسب قرار بگیرند، شکل ظاهری و مکانیزم فریم هالوژن تمام کننده و تعیین کننده میزان زیبایی و تناسب در نورپردازی شماست،عمدتا برای انتخاب قاب هالوژن، فریم های هالوژن گرد از اولین و راحتترین انتخاب ها هستند، اما انواع فریم های هالوژن در حال حاضر در بازار موجود هستنداز جمله قاب هالوژن های مربعی شکل، همانطور که گفتیم انتخاب طرح و شکل قاب هالوژن کاملا به سلیقه شما دارد به عنوان مثال برخی دوست دارند برای فضا های مربعی شکل از قاب هالوژن مربعی استفاده کنند.قاب هالوژن مربعی پادوا مانند مدل روما از طرحی خاص اما ساده و شیک برخوردار است و میتوانید از این مدل برای مکان های اداری با تعداد بالا تهیه نمایید. 
طر ح های موجود روی روکش آن همگی کار دست است ضمن اینکه به دلیل استفاده از فلز برنج در این قاب، استحکام بسیار بالا و همچنین عدم پوسیدگی و زنگ زدگی را به همراه دارد.ضمن اینکه به راحتی و سادگی نیز قابل نصب روی دیوار است.فریم هالوژن سینا قابل ست کردن با چراغ دیواری سینا نیز می باشد.

برای ارتباط با واحد فروش و اطلاع از قیمت انواع قاب هالوژن روی این لینک کلیک کنید .

تنوع رنگ قاب هالوژن مربعی پادوا:

قاب هالوژن جدید FD1098CCB
فریم هالوژن خارجی FD1098COB
هالوژن سقفی جدید FD1098COP
سایز قاب هالوژن
عرض 10 سانتی متر
قطر برش 7 سانتیمتر
محصولات مرتبط: